Sinanpaşa

03 Sinanpaşa sitemize hoşgeldiniz.
Sitemize üye olmak için kayıt ol tuşuna basınız. Üyelik aktivasyonunuzu gerçekleştirmek için mail adresinize gönderilen aktivasyon linkini tıkladıktan sonra üyeliğiniz aktif hale gelecektir. Üyelik işlemi gerçekleşirken açıklamaları lütfen dikkatli okuyunuz. aktivasyon için mail adresinize gönderilen yanlış linki tıklamayınız.

FORUMDA konu açmak isteyenler ilgiye uygun sayfada konu açabilir. Konu hakkında internet ortamına yüklenilen fotoğrafların url bağlantısını kullanarak fotoğraf paylaşabilinir. Bunların yanında video, anket vb gösterimler, yayınlar yapılabilinir.

Her Şey Güzel Sinanpaşa Bölgemizin Güzelliklerini Tanıtmak İçin....


Sinanpaşa Bölgemizin Sanal Vizyonu. Bölgesel Sinerjinin Güçlü Sesi. Tüm Hemşerilerimizin Sitesi.


  Minibüsçüler anlaştı olan yolculara oldu

  Paylaş

  TUNCAY03
  Arabulucu
  Arabulucu

  Mesaj Sayısı : 49
  Kayıt tarihi : 31/01/09

  Minibüsçüler anlaştı olan yolculara oldu

  Mesaj tarafından TUNCAY03 Bir Salı Ara. 28, 2010 6:16 pm  Sinanpaşa-Afyonkarahisar arasında yolcu taşımacılığı yapan firma ve kooperatif minibüsçüleri aralarında anlaşınca, yolcu ücretleri zamlanınca olan yolculara oldu.
  Sinanpaşa-Afyonkarahisar arasında 2 TL olarak uygulanan yolcu ücreti 3 TL'ye yükseldi. Öğrenci taşıma fiyatı ise 1,5 TL'den 2 TL'ye yükseldi. Sinanpaşa-Afyonkarahisar arasında yolcu taşımacılığı yapan Sinanpaşa Birlik Taşımacılık firması ile Sinanpaşa Minübüs Taşıyıcıları Kooperatifi arasında anlaşarak yolcu ücretlerine yüzde 50 zam yaptılar. Taşımacılık yapan firme ve kooperatif arasında uzun zamandır rekabet nedeniyle yolcu ücretleri düşük seviyelerde seyrediyordu.

  Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk siz yapın

   Forum Saati Salı Ocak 22, 2019 5:15 am