Sinanpaşa

03 Sinanpaşa sitemize hoşgeldiniz.
Sitemize üye olmak için kayıt ol tuşuna basınız. Üyelik aktivasyonunuzu gerçekleştirmek için mail adresinize gönderilen aktivasyon linkini tıkladıktan sonra üyeliğiniz aktif hale gelecektir. Üyelik işlemi gerçekleşirken açıklamaları lütfen dikkatli okuyunuz. aktivasyon için mail adresinize gönderilen yanlış linki tıklamayınız.

FORUMDA konu açmak isteyenler ilgiye uygun sayfada konu açabilir. Konu hakkında internet ortamına yüklenilen fotoğrafların url bağlantısını kullanarak fotoğraf paylaşabilinir. Bunların yanında video, anket vb gösterimler, yayınlar yapılabilinir.

Her Şey Güzel Sinanpaşa Bölgemizin Güzelliklerini Tanıtmak İçin....


Sinanpaşa Bölgemizin Sanal Vizyonu. Bölgesel Sinerjinin Güçlü Sesi. Tüm Hemşerilerimizin Sitesi.


  AKÜ, Avrupa Üniversiteler Birliği`ne ye Oldu.

  Paylaş
  avatar
  Yasin_ERSÖZ
  Site Yetkilisi
  Site Yetkilisi

  Mesaj Sayısı : 252
  Yaş : 45
  Nerden : İzmir
  Kayıt tarihi : 26/01/09

  AKÜ, Avrupa Üniversiteler Birliği`ne ye Oldu.

  Mesaj tarafından Yasin_ERSÖZ Bir C.tesi Şub. 07, 2009 12:05 am

  AKÜ, AVRUPA ÜNİVERSİTELER BİRLİĞİ'NE ÜYE OLDU  Afyon Kocatepe Üniversitesi (Akü), Avrupa Üniversiteler Birliği'ne (Eua) Üye Oldu.  Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ), Avrupa Üniversiteler Birliği'ne (EUA) üye oldu.
  AKÜ Uluslararası İlişkiler Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü tarafından gönderilen üyelik başvurusu, EUA Konseyi toplantısında kabul edildi.

  AKÜ Rektörü Prof. Dr. Ali Altuntaş, üniversitenin üretkenliğinin ve bilimselliğinin uluslararası düzeyde kanıtlanmış olmasından dolayı gurur duyduğunu söyledi.

  Rektör Altuntaş, merkezi Brüksel'de bulunan EUA'nın üniversiteler arasında işbirliğini geliştirme, eğitim ve araştırma konusunda ortaya çıkan değişim ve gelişmeleri tartışma ve paylaşmaya yönelik faaliyetler yürüttüğünü bildirdi.


  Altuntaş, AKÜ'nün birliğe üyelikle çeşitli konferans ve toplantılarda temsil edilme, EUA yayınlarında ve araştırma geliştirme veri tabanlarında yer alma imkanı kazandığını kaydetti.

  Altuntaş, geçen ay Uluslararası Üniversiteler Birliği'nin ardından şimdi de EUA üyeliğine kabul edilmesinin, AKÜ'nün uluslararası alanda saygın bir üniversite olma hedefine yaklaştığı anlamına geldiğini ifade etti.
  (CİHAN)06.02.2009

   Forum Saati Salı Ocak 22, 2019 4:40 am