Sinanpaşa

03 Sinanpaşa sitemize hoşgeldiniz.
Sitemize üye olmak için kayıt ol tuşuna basınız. Üyelik aktivasyonunuzu gerçekleştirmek için mail adresinize gönderilen aktivasyon linkini tıkladıktan sonra üyeliğiniz aktif hale gelecektir. Üyelik işlemi gerçekleşirken açıklamaları lütfen dikkatli okuyunuz. aktivasyon için mail adresinize gönderilen yanlış linki tıklamayınız.

FORUMDA konu açmak isteyenler ilgiye uygun sayfada konu açabilir. Konu hakkında internet ortamına yüklenilen fotoğrafların url bağlantısını kullanarak fotoğraf paylaşabilinir. Bunların yanında video, anket vb gösterimler, yayınlar yapılabilinir.

Her Şey Güzel Sinanpaşa Bölgemizin Güzelliklerini Tanıtmak İçin....

Join the forum, it's quick and easy

Sinanpaşa

03 Sinanpaşa sitemize hoşgeldiniz.
Sitemize üye olmak için kayıt ol tuşuna basınız. Üyelik aktivasyonunuzu gerçekleştirmek için mail adresinize gönderilen aktivasyon linkini tıkladıktan sonra üyeliğiniz aktif hale gelecektir. Üyelik işlemi gerçekleşirken açıklamaları lütfen dikkatli okuyunuz. aktivasyon için mail adresinize gönderilen yanlış linki tıklamayınız.

FORUMDA konu açmak isteyenler ilgiye uygun sayfada konu açabilir. Konu hakkında internet ortamına yüklenilen fotoğrafların url bağlantısını kullanarak fotoğraf paylaşabilinir. Bunların yanında video, anket vb gösterimler, yayınlar yapılabilinir.

Her Şey Güzel Sinanpaşa Bölgemizin Güzelliklerini Tanıtmak İçin....

Sinanpaşa

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sinanpaşa Bölgemizin Sanal Vizyonu. Bölgesel Sinerjinin Güçlü Sesi. Tüm Hemşerilerimizin Sitesi.

2 posters

Kılıçarslan`da Halk Eğitim Kursu Sonunda Kuaför Olan Gençler

Yasin_ERSÖZ
    Yasin_ERSÖZ
    Site Yetkilisi
    Site Yetkilisi

Kılıçarslan`da Halk Eğitim Kursu Sonunda Kuaför Olan Gençler Empty Kılıçarslan`da Halk Eğitim Kursu Sonunda Kuaför Olan Gençler

Mesaj tarafından Yasin_ERSÖZ Cuma Mart 06, 2009 11:26 pm

Kılıçaslan beldesinde açılan kuaförlük kursu sona erdi.

Sinanpaşa İlçesine bağlı Kılıçaslan beldesinde açılan kuaförlük kursu sona erdi.

Kılıçarslan`da Halk Eğitim Kursu Sonunda Kuaför Olan Gençler Kuaf1

Kılıçaslan beldesinde açılan kuaförlük kursu tamamlandı. Kurs sonunda Kursiyerlere Sertifika teslim töreni düzenlendi. Törene Sinanpaşa Kaymakamı Soner Kırlı, Kılıçaslan Belediye Başkanı Orhan Çelebi, Milli Eğitim Müdürü Muammer Demircan, Halk Eğitim Müdürü Abdullah Kaya, Milli Eğitim Şube Müdürü İbrahim Eroğlu, Halk Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet Büyükyörük katıldı.

Kılıçarslan`da Halk Eğitim Kursu Sonunda Kuaför Olan Gençler Kuaf2
    Kılıçarslan`da Halk Eğitim Kursu Sonunda Kuaför Olan Gençler Kuaf3
    Kılıçarslan`da Halk Eğitim Kursu Sonunda Kuaför Olan Gençler Kuaf4

4 aylık sürede 400 saat Kuaförlük kursuna 15 kursiyer başlayarak ve 12 kursiyer başarı ile tamamlayarak belgelerini aldılar. Yeni açılan kuaförlük kursuna ise 20 kursiyer başlamıştır. Yeni açılan kuaförlük kursu ise haziran ayı sonunda tamamlanacak.
    asya
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Kılıçarslan`da Halk Eğitim Kursu Sonunda Kuaför Olan Gençler Empty Geri: Kılıçarslan`da Halk Eğitim Kursu Sonunda Kuaför Olan Gençler

Mesaj tarafından asya Paz Ağus. 02, 2009 12:47 pm

TEKRAR KURS AÇACAKMISINIZ PEKİ BEN ÇOK İSTİYORUM GELMEYİ

Forum Saati Cuma Mart 29, 2024 10:05 am