Sinanpaşa

03 Sinanpaşa sitemize hoşgeldiniz.
Sitemize üye olmak için kayıt ol tuşuna basınız. Üyelik aktivasyonunuzu gerçekleştirmek için mail adresinize gönderilen aktivasyon linkini tıkladıktan sonra üyeliğiniz aktif hale gelecektir. Üyelik işlemi gerçekleşirken açıklamaları lütfen dikkatli okuyunuz. aktivasyon için mail adresinize gönderilen yanlış linki tıklamayınız.

FORUMDA konu açmak isteyenler ilgiye uygun sayfada konu açabilir. Konu hakkında internet ortamına yüklenilen fotoğrafların url bağlantısını kullanarak fotoğraf paylaşabilinir. Bunların yanında video, anket vb gösterimler, yayınlar yapılabilinir.

Her Şey Güzel Sinanpaşa Bölgemizin Güzelliklerini Tanıtmak İçin....


Sinanpaşa Bölgemizin Sanal Vizyonu. Bölgesel Sinerjinin Güçlü Sesi. Tüm Hemşerilerimizin Sitesi.


  İlçemize yapılacak olan Afyonkarahisar 2. OSB çalışmalarına hız verildi.

  Paylaş
  avatar
  Yasin_ERSÖZ
  Site Yetkilisi
  Site Yetkilisi

  Mesaj Sayısı : 252
  Yaş : 45
  Nerden : İzmir
  Kayıt tarihi : 26/01/09

  İlçemize yapılacak olan Afyonkarahisar 2. OSB çalışmalarına hız verildi.

  Mesaj tarafından Yasin_ERSÖZ Bir Salı Ocak 26, 2010 6:06 pm

  İlçemize yapılacak olan Afyonkarahisar 2. OSB çalışmalarına hız verildi.


  Belediye Başkanımız Nuri KÖSE’nin ve teşkilatımızın çabaları sonucu Afyonkarahisar II. Organize Sanayi Bölgesi sınırları içerisinde kalan 283304,71 m² ‘lik hazine arazisinin devri 26.01.2010 günü İlçemiz Tapu Sicil Müdürlüğünde Başkanımız Nuri KÖSE, Afyonkarahisar II. OSB Başkanı Bekir YEŞİLAY, Maliye adına Mal Müdürü Vekili Rüstem KAYGUSUZ ve Tapu Sicil Müdürü Rahim ÖKTEN ile birlikte gerçekleştirildi. Organize Sanayi Bölgemiz adına son derece başarılı olan bu çalışma hayırlara vesile olmasını dileriz.


  Belediye Başkanımız Nuri KÖSE “ İlçemizin kalkınması için gerekli olan Organize Sanayi Bölgesi kısa bir süre sonra hizmet vermeye başlayacak. İki hafta önce Afyonkarahisar Valisi Haluk İMGA başkanlığında yapılan mütevelli heyet toplantısında imar planı ve harita çalışmaları yapılması için karar aldık.En kısa zaman içerisinde planlama yaparak yatırımcı kuruluşlara arsa teslimini gerçekleştireceğiz.” dedi. Başkanımız ayrıca OSB Kamulaştırma Heyeti tarafından özel mülkiyetlerin yaklaşık maliyetleri vs. çalışmalarına başlandığını açıkladı.
  Kaynak: sinanpasa.bel.tr

   Forum Saati Salı Ocak 22, 2019 4:09 am