Sinanpaşa

03 Sinanpaşa sitemize hoşgeldiniz.
Sitemize üye olmak için kayıt ol tuşuna basınız. Üyelik aktivasyonunuzu gerçekleştirmek için mail adresinize gönderilen aktivasyon linkini tıkladıktan sonra üyeliğiniz aktif hale gelecektir. Üyelik işlemi gerçekleşirken açıklamaları lütfen dikkatli okuyunuz. aktivasyon için mail adresinize gönderilen yanlış linki tıklamayınız.

FORUMDA konu açmak isteyenler ilgiye uygun sayfada konu açabilir. Konu hakkında internet ortamına yüklenilen fotoğrafların url bağlantısını kullanarak fotoğraf paylaşabilinir. Bunların yanında video, anket vb gösterimler, yayınlar yapılabilinir.

Her Şey Güzel Sinanpaşa Bölgemizin Güzelliklerini Tanıtmak İçin....


Sinanpaşa Bölgemizin Sanal Vizyonu. Bölgesel Sinerjinin Güçlü Sesi. Tüm Hemşerilerimizin Sitesi.


  Radyo 03, 600 Radyo Arasında İkinci Oldu.

  Paylaş
  avatar
  Yasin_ERSÖZ
  Site Yetkilisi
  Site Yetkilisi

  Mesaj Sayısı : 252
  Yaş : 45
  Nerden : İzmir
  Kayıt tarihi : 26/01/09

  Radyo 03, 600 Radyo Arasında İkinci Oldu.

  Mesaj tarafından Yasin_ERSÖZ Bir Paz Şub. 08, 2009 12:07 am


  RADYO 03, 600 RADYO ARASINDA İKİNCİ OLDU
  Radyo 03*e ikincilik ödülü.
  07.02.2009


  Radyo 03, Erboy şirketinin yaptığı SMS yarışmasında 2.’lik sevincini basın mensupları ile paylaştı... Afyonkarahisar ve ilçelerine yayın yapan yerel bölgesel ve ulusal radyo arasından Afyonkarahisar Radyo 03, 2.lik ödülünü aldığının müjdesini verdi.

  Yıllardır Afyonkarahisar'ın en çok dinlenen marka radyosu RADYO 03, Erboy şirketinin yaptığı SMS yarışmasında 2.’lik sevincini basın mensupları ile paylaştı... Türkiye'nin çeşitli illerinden 600'e yakın radyo arasından sıyrılan Radyo 03, 2.lik ödülünü aldığının müjdesini verdi. Radyo 03 ve Afyonhaber Medya Grup'un sahibi Ömer ELÇİ, “Yaptığımız birbirinden güzel program ve çalışmalarla, çeşitli konularla, konuklarla, şu anda Afyonkarahisar en çok dinlenen radyosu olmayı başardığımıza inanıyoruz. Bilindiği üzere radyomuz 24 saat dinleyicilerimizden gelen isteklerin doğrultusunda yayın akışını gerçekleştiriyor ve GSM operatörlerinin 3834 numaralı SMS hattı ile gerçekleştiriyoruz. Erboy şirketine bağlı bu SMS hattında Türkiye’nin her yerinden yaklaşık 600 civarında yerel, bölgesel ve ulusal radyo faydalanmakta. Bu şirketin hem Mart döneminde hem de Ağustos döneminde yapmış olduğu yıllık ortalama SMS yarışmalarında radyomuz Türkiye yerel radyolar arasında 2008 yılı en çok sms alan 2.ci radyosu olarak büyük başarı elde etmiş ve Erboy firması tarafından çeşitli ödüllerle ödüllendirilirken, yine aynı firma tarafından hem program yapımcılarımıza hem radyomuza üstün başarı belgesi verilmiştir. Yani bu belgelerle artık Radyo 03 kalitesi ve dinlenebilirlik oranı tescillenmiş, belgelenmiştir." dedi.


   Forum Saati Salı Ocak 22, 2019 4:09 am