Sinanpaşa

03 Sinanpaşa sitemize hoşgeldiniz.
Sitemize üye olmak için kayıt ol tuşuna basınız. Üyelik aktivasyonunuzu gerçekleştirmek için mail adresinize gönderilen aktivasyon linkini tıkladıktan sonra üyeliğiniz aktif hale gelecektir. Üyelik işlemi gerçekleşirken açıklamaları lütfen dikkatli okuyunuz. aktivasyon için mail adresinize gönderilen yanlış linki tıklamayınız.

FORUMDA konu açmak isteyenler ilgiye uygun sayfada konu açabilir. Konu hakkında internet ortamına yüklenilen fotoğrafların url bağlantısını kullanarak fotoğraf paylaşabilinir. Bunların yanında video, anket vb gösterimler, yayınlar yapılabilinir.

Her Şey Güzel Sinanpaşa Bölgemizin Güzelliklerini Tanıtmak İçin....

Join the forum, it's quick and easy

Sinanpaşa

03 Sinanpaşa sitemize hoşgeldiniz.
Sitemize üye olmak için kayıt ol tuşuna basınız. Üyelik aktivasyonunuzu gerçekleştirmek için mail adresinize gönderilen aktivasyon linkini tıkladıktan sonra üyeliğiniz aktif hale gelecektir. Üyelik işlemi gerçekleşirken açıklamaları lütfen dikkatli okuyunuz. aktivasyon için mail adresinize gönderilen yanlış linki tıklamayınız.

FORUMDA konu açmak isteyenler ilgiye uygun sayfada konu açabilir. Konu hakkında internet ortamına yüklenilen fotoğrafların url bağlantısını kullanarak fotoğraf paylaşabilinir. Bunların yanında video, anket vb gösterimler, yayınlar yapılabilinir.

Her Şey Güzel Sinanpaşa Bölgemizin Güzelliklerini Tanıtmak İçin....

Sinanpaşa

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sinanpaşa Bölgemizin Sanal Vizyonu. Bölgesel Sinerjinin Güçlü Sesi. Tüm Hemşerilerimizin Sitesi.

İlköğretim ve Lise Öğrencileri Arasında BİLGİ YARIŞMASI (Mart 2009)

Yasin_ERSÖZ
    Yasin_ERSÖZ
    Site Yetkilisi
    Site Yetkilisi

İlköğretim ve Lise Öğrencileri Arasında BİLGİ YARIŞMASI (Mart 2009) Empty İlköğretim ve Lise Öğrencileri Arasında BİLGİ YARIŞMASI (Mart 2009)

Mesaj tarafından Yasin_ERSÖZ Paz Mart 22, 2009 6:11 pm

İlköğretim ve Lise Öğrencileri Arasında BİLGİ YARIŞMASI (Mart 2009)

Afyonkarahisar ili Sinanpaşa ilçesinde İlk ve Ortaöğretim okulları arası bilgi yarışması finali yapıldı.

İlköğretim ve Lise Öğrencileri Arasında BİLGİ YARIŞMASI (Mart 2009) Bilgi

Sinanpaşa ilçe genelinde 2008-2009 eğitim-öğretim yılında öğrencilerin sosyal ve kültürel faaliyetlere katılımının sağlanması, eğitim öğretimin teşvik edilmesi, müfredat seviyelerinin derinleştirilmesi, okuluna bizlik duygusu ile bağlanması ve bilgilerin pekiştirilmesi amacıyla Afyonkarahisar genelinde resmi ve özel İlköğretim Okulları 4. ve 5. sınıfları ile ortaöğretim okulları 9. sınıfları arasında yapılması planlanan bilgi yarışmasına ilçedeki okulların tamamının katılımı ile elemeler yapılmıştır.

İlköğretim ve Lise Öğrencileri Arasında BİLGİ YARIŞMASI (Mart 2009) Bilgi1

Elemelerde İlköğretim Okulları 4.sınıfları arasından Tokuşlar İlköğretim Okulu, 27 Ağustos Sinanpaşa İlköğretim Okulu, Akören İlköğretim Okulu, Merkez ****** İlköğretim Okulu, 5.sınıflar arasından ise Ahmetpaşa İlköğretim Okulu, Düzağaç İstiklal İlköğretim Okulu, Savran Kazım Özer İlköğretim Okulu, Merkez ****** İlköğretim Okulu ve Garipçe İlköğretim Okulu finale kalmışlardır.

İlköğretim ve Lise Öğrencileri Arasında BİLGİ YARIŞMASI (Mart 2009) Bilgi2

Ortaöğretim Okulları 9.sınıflar arasında ise Tınaztepe ve Taşoluk Liseleri finalde yarışmaya katılmışlardır. Meslek Liseleri dalında Çiğiltepe Çok Programlı Lisesi tek okul olduğu için bölge yarışmasına doğrudan katılacaktır.

İlköğretim ve Lise Öğrencileri Arasında BİLGİ YARIŞMASI (Mart 2009) Bilgi3

Bugün yapılan bilgi yarışması finalinde İlköğretim Okulları 4. sınıfları arasında Merkez ****** İlköğretim Okulu birinci, Ahmetpaşa İlköğretim Okulu ikinci, Savran Kazım Özer İlköğretim Okulu ise üçüncü olmuştur.

İlköğretim 5.sınıflar arasında yapılan bilgi yarışması finalinde ise 25 soru sonucu eşitlik bozulmayınca kura ile Savran Kazım Özer İlköğretim Okulu birinci, Merkez 27 Ağustos Sinanpaşa İlköğretim Okulu ikinci, yine kura ile Tokuşlar İlköğretim Okulu üçüncü olmuşlardır.

İlköğretim ve Lise Öğrencileri Arasında BİLGİ YARIŞMASI (Mart 2009) Bilgi4

Ortaöğretim okulları arasında yapılan yarışmada ise, Tınaztepe Lisesi birinci, Taşoluk Lisesi ikinci olmuştur.

İlköğretim ve Lise Öğrencileri Arasında BİLGİ YARIŞMASI (Mart 2009) Bilgi5

Bilgi yarışması finalinde ilçe birincisi olan ilk ve ortaöğretim okulları, Sandıklı ilçesinde yapılacak olan bölge yarışmasına katılmaya hak kazanmışlardır. Yarışmalar öğrenciler ve veliler tarafından ilgi ve heyecanla takip edildi.

Forum Saati Cuma Mayıs 17, 2024 1:32 pm