Sinanpaşa

03 Sinanpaşa sitemize hoşgeldiniz.
Sitemize üye olmak için kayıt ol tuşuna basınız. Üyelik aktivasyonunuzu gerçekleştirmek için mail adresinize gönderilen aktivasyon linkini tıkladıktan sonra üyeliğiniz aktif hale gelecektir. Üyelik işlemi gerçekleşirken açıklamaları lütfen dikkatli okuyunuz. aktivasyon için mail adresinize gönderilen yanlış linki tıklamayınız.

FORUMDA konu açmak isteyenler ilgiye uygun sayfada konu açabilir. Konu hakkında internet ortamına yüklenilen fotoğrafların url bağlantısını kullanarak fotoğraf paylaşabilinir. Bunların yanında video, anket vb gösterimler, yayınlar yapılabilinir.

Her Şey Güzel Sinanpaşa Bölgemizin Güzelliklerini Tanıtmak İçin....

Join the forum, it's quick and easy

Sinanpaşa

03 Sinanpaşa sitemize hoşgeldiniz.
Sitemize üye olmak için kayıt ol tuşuna basınız. Üyelik aktivasyonunuzu gerçekleştirmek için mail adresinize gönderilen aktivasyon linkini tıkladıktan sonra üyeliğiniz aktif hale gelecektir. Üyelik işlemi gerçekleşirken açıklamaları lütfen dikkatli okuyunuz. aktivasyon için mail adresinize gönderilen yanlış linki tıklamayınız.

FORUMDA konu açmak isteyenler ilgiye uygun sayfada konu açabilir. Konu hakkında internet ortamına yüklenilen fotoğrafların url bağlantısını kullanarak fotoğraf paylaşabilinir. Bunların yanında video, anket vb gösterimler, yayınlar yapılabilinir.

Her Şey Güzel Sinanpaşa Bölgemizin Güzelliklerini Tanıtmak İçin....

Sinanpaşa

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sinanpaşa Bölgemizin Sanal Vizyonu. Bölgesel Sinerjinin Güçlü Sesi. Tüm Hemşerilerimizin Sitesi.

2 posters

Sinanpaşa Çiğiltepe ÇP Lisesi Judo'da Türkiye dokusuncusu oldu.

Yasin_ERSÖZ
    Yasin_ERSÖZ
    Site Yetkilisi
    Site Yetkilisi

Sinanpaşa Çiğiltepe ÇP Lisesi Judo'da Türkiye dokusuncusu oldu. Empty Sinanpaşa Çiğiltepe ÇP Lisesi Judo'da Türkiye dokusuncusu oldu.

Mesaj tarafından Yasin_ERSÖZ Paz Şub. 08, 2009 1:13 am

SİNANPAŞA JUDO'DA TÜRKİYE DOKUZUNCUSU OLDU:

Sinanpaşa Çiğiltepe ÇP Lisesi Judo'da Türkiye dokusuncusu oldu. Judo

Sinanpaşa Çiğiltepe ÇP Lisesi Judo'da Türkiye dokusuncusu oldu.

Sinanpaşa Çiğiltepe Çok Programlı Lisesinin başarılarına bir yenisini daha ekledi. Balıkesir'de 16-17-18 Aralık tarihlerinde düzenlenen Liseli Gençler Türkiye Judo finallerine 61 ilden 70 takım katıldı. Çiğiltepe Çok Programlı Lisesinde Erkeklerde 55 kg mücadele eden Tugay Özdemir Türkiye 9'su olurken, Kızlarda 78 kg Nazmiye Candan Türkiye 9'uncusu oldu.

AFYONKARAHİSAR'I TEMSİL ETTİLER

Judo müsabakalarında Çiğiltepe Çok Programlı Lisesi öğrencileri aşağıdaki dereceleri almışlardır: Tugay Özdemir 55 kg Türkiye dokuzuncusu, Nazmiye Candan 78 kg Türkiye dokuzuncusu, Fatma Özmen 63 kg Türkiye onuncusu, Hacer Banazlı 44 kg Türkiye on birincisi, Saadet Yıldırım 48 kg Türkiye on üçüncüsü, Cansu Ceylan 52 kg Türkiye on üçüncüsü olarak Çiğiltepe Çok Programlı Lisesini ve Afyonkarahisar'ı temsil ettiler.

BAŞARININ SIRRININ ÇALIŞMAKTA

Başarının sırrının çalışmakta olduğunu söyleyen Çiğiltepe Çok Programlı Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni İsmail Ersoy; "14 ay gibi kısa bir sürede çalıştık. Geçen sene rakiplerimiz bizim ismimizi duyunca gülüyorlardı. Bu sene bize gülen rakiplerimizin çoğunu yendik. Judo Milli Takımlar Teknik Direktörü Hüsamettin Çelik, 1 senelik süre zarfından Afyonkarahisar Judosunda çok büyük gelişmeler olduğunu 1 veya 2 seneye kadar Afyonkarahisar Judocuların Türkiye genelinde Etik sporcular arasında yer alacağını bizzat söyledi. Rakiplerimiz artık bizden korkmaya başladı. Afyonkarahisar artık övgüler ile söz edilmekte" diye konuştu.

KULÜP KURMAK İSTİYORUZ

Federasyon yetkililerinin Judo Liglerinde yükselme grup maçlarına katılmamızı istemektedir diyen Çiğiltepe Çok Programlı Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni İsmail Ersoy; "Biz çalışmalarımızı okul bünyesinde yapıyoruz. Kulüp ve sponsorlarımız bulunmadığından dolayı katılamadıklarını ifade etti.

İYİ SONUÇLAR ALDIM

Balıkesir'de düzenlenen Liseli Gençler Türkiye Judo finallerin 55 kg Türkiye dokuzuncusu olan Tugay Özdemir; "Rakiplerimiz gerçekten çok güçlüydü ama ben de kendi gücümü ve tekniğimi kullanarak iyi sonuçlar aldım. Her zaman şuna inanmışımdır ki çalışma azmi bizi yıldırmadı. 2007 yılından bu yana Beden Eğitim Öğretmenimiz İsmail Ersoy bize büyük destek vermiştir. Judo derslerinde bizlere göstermiş olduğu teknikler her zaman işe yaramıştır ve Türkiye dokuzunculuğu ile Afyonkarahisar'a döndüm" dedi.

Sinanpaşa Çiğiltepe ÇP Lisesi Judo'da Türkiye dokusuncusu oldu. Tugayozdemir

DESTEK VERİLMESİNİ İSTİYORUM

78 kg Türkiye dokuzuncusu Nazmiye Candan ise duygularını şu şekilde ifade etti; "İnşallah artık seneye Afyonkarahisar İlini ve Sinanpaşa ilçesini en iyi temsil edip madalyalar ile dönmek istiyoruz. Gerçekten çok iyi bir mücadele sergiledik. Rakiplerimiz çok güçlüydü elimden gelen her şeyi yaptığıma inanıyorum ve Türkiye 9'uncusu olarak döndüm. Ben buradan Çiğiltepe Çok Programlı Lisesi adına bir kulüp kurulması için e biz sporcu arkadaşlarımıza destek verilmesini istiyorum" diye konuştu.

Sinanpaşa Çiğiltepe ÇP Lisesi Judo'da Türkiye dokusuncusu oldu. NCandan

HER ŞEYE RAĞMEN YARIŞMAK GÜZELDİ

Hacer Banazlı ise konuşmasında şu görüşlere yer verdi; "Oklumuz ve İlimiz adına yarışmak gerçekten çok büyük bir mutluluktur. Bende diğer arkadaşlarım gibi iyi mücadele ettiğime inanıyorum. Benim için Türkiye onbirincisi olmak büyük bir gurur ama daha iyi sonuçlarla dönebilirdik. Son maç benim gerçekten çok üzdü ama her şeye rağmen yarışmak güzeldi" dedi.

TÜRKİYE İKİNCİSİ OLABİLİRDİM

63 kg Türkiye onuncusu olan Fatma Özmen; "Çeyrek finalde İzmirli rakibimle müsabakaya çıktım. 2 defa ippon (Nakout) etmeme rağmen maçı yöneten hakemlerden sayılmadı. Hakkımın elimden alındığını düşünüyorum. Beklide hakkım alınmasaydı, İlimize Türkiye ikincisi olarak dönecektim. Yinede her şeye rağmen yarışmak güzeldi. Ben bütün arkadaşlarımı bu zorlu mücadelen güzel sonuçlarla döndükleri için tebrik ediyorum" dedi.

Haber: Gökhan KOCAASLAN.
    TUNCAY03
    Arabulucu
    Arabulucu

Sinanpaşa Çiğiltepe ÇP Lisesi Judo'da Türkiye dokusuncusu oldu. Empty Geri: Sinanpaşa Çiğiltepe ÇP Lisesi Judo'da Türkiye dokusuncusu oldu.

Mesaj tarafından TUNCAY03 Cuma Mayıs 01, 2009 12:47 am

Sinanpaşada gençlere imkanlar verilse ne kadar başarılı olduklarını gördük.Büyüklerimiz bu gençlere destek olurlarsa Türkiye 1.cisi bile çıkar. Hepsine başarılar dilerim.Yeğenimle gurur duyuyorum.

Forum Saati Cuma Mayıs 17, 2024 12:42 pm