Sinanpaşa

03 Sinanpaşa sitemize hoşgeldiniz.
Sitemize üye olmak için kayıt ol tuşuna basınız. Üyelik aktivasyonunuzu gerçekleştirmek için mail adresinize gönderilen aktivasyon linkini tıkladıktan sonra üyeliğiniz aktif hale gelecektir. Üyelik işlemi gerçekleşirken açıklamaları lütfen dikkatli okuyunuz. aktivasyon için mail adresinize gönderilen yanlış linki tıklamayınız.

FORUMDA konu açmak isteyenler ilgiye uygun sayfada konu açabilir. Konu hakkında internet ortamına yüklenilen fotoğrafların url bağlantısını kullanarak fotoğraf paylaşabilinir. Bunların yanında video, anket vb gösterimler, yayınlar yapılabilinir.

Her Şey Güzel Sinanpaşa Bölgemizin Güzelliklerini Tanıtmak İçin....

Join the forum, it's quick and easy

Sinanpaşa

03 Sinanpaşa sitemize hoşgeldiniz.
Sitemize üye olmak için kayıt ol tuşuna basınız. Üyelik aktivasyonunuzu gerçekleştirmek için mail adresinize gönderilen aktivasyon linkini tıkladıktan sonra üyeliğiniz aktif hale gelecektir. Üyelik işlemi gerçekleşirken açıklamaları lütfen dikkatli okuyunuz. aktivasyon için mail adresinize gönderilen yanlış linki tıklamayınız.

FORUMDA konu açmak isteyenler ilgiye uygun sayfada konu açabilir. Konu hakkında internet ortamına yüklenilen fotoğrafların url bağlantısını kullanarak fotoğraf paylaşabilinir. Bunların yanında video, anket vb gösterimler, yayınlar yapılabilinir.

Her Şey Güzel Sinanpaşa Bölgemizin Güzelliklerini Tanıtmak İçin....

Sinanpaşa

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sinanpaşa Bölgemizin Sanal Vizyonu. Bölgesel Sinerjinin Güçlü Sesi. Tüm Hemşerilerimizin Sitesi.

4 posters

SİNANPAŞADA UFO GÖRÜNDÜ

TUNCAY03
    Arabulucu
    Arabulucu

SİNANPAŞADA UFO GÖRÜNDÜ Empty SİNANPAŞADA UFO GÖRÜNDÜ

Mesaj tarafından TUNCAY03 Ptsi Tem. 20, 2009 7:16 pm

Sinanpaşa*da UFO göründü

Güncelleme:20.07.09 : 17:43:39
    Ahmet ALP isimli bir vatandaş, Sinanpaşa Garipçe köyünde UFO gördüğünü iddia etti. Alp, bu olayı fotoğrafladığını belirterek "artık ufolara inandığını" söyledi. Ahmet Alp'in anlatımına göre olay şöyle gelişti:
    "19.07.2009 tarihinde saat 14.00 civarlarında hafta sonu tatili için gittiğim Garipçe Köyünde ıssız ve güzel manzaranın fotoğrafları çekerken gökyüzündeki bulutların görüntüsünden etkilendim ve fotoğraflarını çekmeye başladım. Bu fotoğrafları çekerken kardeşimle birlikte gökyüzünde hareket eden gözümüze farklı bir cisim çarptı ve o an çok şaşırdık ve fotoğraflarını çekmek istedim fakat sadece 1 karede görüntüleyebildim. Cisim çok hızlı hareket ediyordu ve aniden cisim kayboldu. Bu görüntüden sonra ufoların gerçekten var olduğuna inanıyorum."
    SİNANPAŞADA UFO GÖRÜNDÜ IMAG0223
    SİNANPAŞADA UFO GÖRÜNDÜ IMAG0230
    osman_03
    Yeni Üye
    Yeni Üye

SİNANPAŞADA UFO GÖRÜNDÜ Empty ufo

Mesaj tarafından osman_03 Paz Ağus. 02, 2009 10:12 pm

cheers tam cem yılmazlık bir olay. ufo gören saf köylü. olabilir insan yaşadığı sürece daha neler görür...
    sinan balta
    Üye
    Üye

SİNANPAŞADA UFO GÖRÜNDÜ Empty Geri: SİNANPAŞADA UFO GÖRÜNDÜ

Mesaj tarafından sinan balta Salı Kas. 24, 2009 8:53 pm

Neden olmasın dünya hali her an herşey olabilir.
    PaRaGLaDiNG HaLo
    Üye
    Üye

Mesaj tarafından PaRaGLaDiNG HaLo Ptsi Ara. 07, 2009 1:14 am

Ufoların var olduğuna bende inanıyorum ama bu fotomontaj. ızaylıların işi yokda sinanpaşaya gelecekler SİNANPAŞADA UFO GÖRÜNDÜ Icon_biggrin
    sinan balta
    Üye
    Üye

Mesaj tarafından sinan balta Ptsi Ara. 07, 2009 2:59 pm

neyin nerde ne zaman hangi saatte ne olacağı hiç belli olmaz safsatalara inanmam ama siteye iş olsun diye koyacak halleri yok. ayrıca afyonumuzun bırak türkiyeyi dünya üzerindeki coğrafi konumunu bilmeyenlere bi hatırlatmada bulunmakta fayda gördüm.AFYONKARAHİSAR benim bildiğim taaaa helenistik döneminden ESKİ YUNAN(GREK),FİRİK,ROMA VE EN SON BİZANSA kadar ev sahipliği yapmış olmakla birlikte kurtuluş savaşının kazanıldığı ;işte bu derece coğrafi değeri büyük olan bir şehirdir.dolayısıyle SİNANPAŞA da afyonun bir ilçesidir.doğruluğunu savunmuyorum ama bahsedilen UFO meredi böylesine önemli bir bölgede görünemezmi?
    PaRaGLaDiNG HaLo
    Üye
    Üye

Mesaj tarafından PaRaGLaDiNG HaLo Paz Ara. 20, 2009 1:27 am

Haklısın sinan abi afyon tarihisel bir yere sahip. Benim merakım bu uzaylılar ne arıyor buralarda diğer sorumda neden ben bu ufoları göremiyoum neden bana denk gelmiyor

Forum Saati C.tesi Mayıs 11, 2024 9:27 am