Sinanpaşa

03 Sinanpaşa sitemize hoşgeldiniz.
Sitemize üye olmak için kayıt ol tuşuna basınız. Üyelik aktivasyonunuzu gerçekleştirmek için mail adresinize gönderilen aktivasyon linkini tıkladıktan sonra üyeliğiniz aktif hale gelecektir. Üyelik işlemi gerçekleşirken açıklamaları lütfen dikkatli okuyunuz. aktivasyon için mail adresinize gönderilen yanlış linki tıklamayınız.

FORUMDA konu açmak isteyenler ilgiye uygun sayfada konu açabilir. Konu hakkında internet ortamına yüklenilen fotoğrafların url bağlantısını kullanarak fotoğraf paylaşabilinir. Bunların yanında video, anket vb gösterimler, yayınlar yapılabilinir.

Her Şey Güzel Sinanpaşa Bölgemizin Güzelliklerini Tanıtmak İçin....


Sinanpaşa Bölgemizin Sanal Vizyonu. Bölgesel Sinerjinin Güçlü Sesi. Tüm Hemşerilerimizin Sitesi.


  Sinanpaşa Belediyesi Dergi Çıkarttı.

  Paylaş
  avatar
  Yasin_ERSÖZ
  Site Yetkilisi
  Site Yetkilisi

  Mesaj Sayısı : 252
  Yaş : 45
  Nerden : İzmir
  Kayıt tarihi : 26/01/09

  Sinanpaşa Belediyesi Dergi Çıkarttı.

  Mesaj tarafından Yasin_ERSÖZ Bir Perş. Şub. 19, 2009 7:02 pm

  SİNANPAŞA'YI TANITAN DERGİ ÇIKTI.


  Sinanpaşa’nın 5 yıllık hizmetini anlatan dergi çıktı.
  Sinanpaşa Belediyesi yaklaşan Yerel Seçimler öncesi, bu döneme ait hizmetleri içeren bir tanıtım dergi hazırlattı.  “Hizmetimizle geçen ilk 5 yılımızda ilçemizin geleceğine imza attık” manşetiyle çıkan Dergi / Bülten kuşe kağıda Ofset Baskılı ve 52 sayfadan oluşuyor.


  Sinanpaşa Belediye Başkanlığı son dört buçuk yıllık yatırım hizmetlerini kapsayan bir Dergi / Bülten hazırlattı. Yaklaşan Yerel Seçimler öncesi bir dizi "Tanıtım ve Enformasyon" çalışmalarına ağırlık veren Belediye Başkanı Nuri Köse, bu kapsamda; göreve geldiği günden bu yana Belediye olarak yapılan hizmetlere ilişkin "Karşılaştırma Fotoğraflı" 52 sayfalık bir "Hizmet Tanıtım Dergisi" bastırdı.  PROJELERİMİZDE İNANILMASI GÜÇ BİR HIZ YAKALADIK  Renkli, ofset ve kuşe kâğıda basılan Dergide bir "Başyazı" yazan Başkan Nuri Köse, yazısında Çalışmalarımızda projelerimizde inanılması güç bir hız yakaladık. Makus talihimizin belini kırdık. İnşallah geleceğimiz hep birlikte güzel olacak. 28 Mart 2004 tarihinde yapılan yerel seçimlerde şahsıma göstermiş olduğunuz teveccüh ile ekmeğini yiyip suyunu içtiğim İlçeme olan vefa borcumu ödemek için bana belediye başkanlığını layık gördünüz. Bu zor meşakkatli, büyük sorumluluk getiren görevde bulunmaktan ve ilçeme hizmet etmekten, görevde bulunduğum süre içerisinde hep gurur ve şeref duyduğunu" ifade etti.  52 sayfalık derginin içerisinde: Başkan yazısı, Meslek Yüksek Okulu, Kuruçay Barajı, Organize Saniye Bölgesi, Yeni İmar, Sinanpaşa Miralay Reşat Çiğiltepe Şehitliği ve Anıtı, 30 Ağustos Zafer Haftası, Şenlik, Bayrak, Belediye Meclisi, Yol, Bordür, Düğün Salonu, Çocuk Parkı, Kanalizasyon, Mezarlık, Asfaltlama, Yeşillendirme çalışmaları, Parke İmalatı, Araç Parkı, Pancar Rampası İşyeri, Modern Hayvan Pazarı, Temiz bir Sinanpaşa en büyük hedefimiz oldu, Belediye Kadrosu, Sinanpaşa Tarihi, Sinanpaşa Belediye Bina Bakımı, Önemli Telefonlar ve Genel Görünüm’den oluşuyor.


  Haber: GÖKHAN KOCAASLAN
  avatar
  DALEYMEZ
  Yeni Üye
  Yeni Üye

  Mesaj Sayısı : 2
  Nerden : SİNANPAŞA
  Kayıt tarihi : 08/03/09

  Geri: Sinanpaşa Belediyesi Dergi Çıkarttı.

  Mesaj tarafından DALEYMEZ Bir Paz Mart 08, 2009 11:49 pm

  Evil or Very Mad Evil or Very Mad

   Forum Saati Salı Ocak 22, 2019 5:19 am