Sinanpaşa

03 Sinanpaşa sitemize hoşgeldiniz.
Sitemize üye olmak için kayıt ol tuşuna basınız. Üyelik aktivasyonunuzu gerçekleştirmek için mail adresinize gönderilen aktivasyon linkini tıkladıktan sonra üyeliğiniz aktif hale gelecektir. Üyelik işlemi gerçekleşirken açıklamaları lütfen dikkatli okuyunuz. aktivasyon için mail adresinize gönderilen yanlış linki tıklamayınız.

FORUMDA konu açmak isteyenler ilgiye uygun sayfada konu açabilir. Konu hakkında internet ortamına yüklenilen fotoğrafların url bağlantısını kullanarak fotoğraf paylaşabilinir. Bunların yanında video, anket vb gösterimler, yayınlar yapılabilinir.

Her Şey Güzel Sinanpaşa Bölgemizin Güzelliklerini Tanıtmak İçin....


Sinanpaşa Bölgemizin Sanal Vizyonu. Bölgesel Sinerjinin Güçlü Sesi. Tüm Hemşerilerimizin Sitesi.


  Sinanpaşa KURUÇAY SULAMA GÖLETİ (DSİ)

  Paylaş
  avatar
  Yasin_ERSÖZ
  Site Yetkilisi
  Site Yetkilisi

  Mesaj Sayısı : 252
  Yaş : 45
  Nerden : İzmir
  Kayıt tarihi : 26/01/09

  Sinanpaşa KURUÇAY SULAMA GÖLETİ (DSİ)

  Mesaj tarafından Yasin_ERSÖZ Bir Paz Şub. 15, 2009 2:04 pm

  Sinanpaşa KURUÇAY SULAMA GÖLETİ (DSİ)
  Sulama göleti ile ilgili gelişmeleri burada güncelleyerek yayınlayacağız.  Kuruçay Sulama Göleti inşasına 2007 güz döneminde başlanmıştır. Çalışmalar devam etmektedir. Göletin sulama arkları, boruları ile birlikte tüm çalışmaları yaklaşık 2 yıl içinde bitirilmesi öngörülmektedir.
  Sulama Göletinde biriktirilen su aynı zamanda içme suyu olarakta kullanılabilme özelliğine sahip olacaktır. Bunun için arıntma ve depolama inşasıda yapılacaktır. Gölet tamamlandığında Sinanpaşa ilçesinin tüm doğu tarla ve bahçeleri sulama sisteminden faydalanacaktır. Belediye çok cüzzi miktarda saat ücreti ile gölet suyu satışını organize edecektir. Aynı anda bir çok kişi bahçe sulaması yapabilecektir.
   Forum Saati Salı Ocak 22, 2019 4:16 am