Sinanpaşa

03 Sinanpaşa sitemize hoşgeldiniz.
Sitemize üye olmak için kayıt ol tuşuna basınız. Üyelik aktivasyonunuzu gerçekleştirmek için mail adresinize gönderilen aktivasyon linkini tıkladıktan sonra üyeliğiniz aktif hale gelecektir. Üyelik işlemi gerçekleşirken açıklamaları lütfen dikkatli okuyunuz. aktivasyon için mail adresinize gönderilen yanlış linki tıklamayınız.

FORUMDA konu açmak isteyenler ilgiye uygun sayfada konu açabilir. Konu hakkında internet ortamına yüklenilen fotoğrafların url bağlantısını kullanarak fotoğraf paylaşabilinir. Bunların yanında video, anket vb gösterimler, yayınlar yapılabilinir.

Her Şey Güzel Sinanpaşa Bölgemizin Güzelliklerini Tanıtmak İçin....


Sinanpaşa Bölgemizin Sanal Vizyonu. Bölgesel Sinerjinin Güçlü Sesi. Tüm Hemşerilerimizin Sitesi.


  Nuh Kasabası Belediye Başkan Adayı Tuncay Aslan.

  Paylaş
  avatar
  Yasin_ERSÖZ
  Site Yetkilisi
  Site Yetkilisi

  Mesaj Sayısı : 252
  Yaş : 45
  Nerden : İzmir
  Kayıt tarihi : 26/01/09

  Nuh Kasabası Belediye Başkan Adayı Tuncay Aslan.

  Mesaj tarafından Yasin_ERSÖZ Bir Perş. Şub. 12, 2009 2:47 am

  GERİLİM DEĞİL GELİŞİM ZAMANI
  12 Şubat 2009

  Sinanşapa’ya bağlı Nuh Kasabası Belediye Başkan Adayı Tuncay Aslan, herhangi bir ideoloji ayrımı yapmayacağını sağ veya sol görüşün değil gönüllerin başkanı olacağını belirtti.  Sinanpaşa"ya bağlı Nuh Belde Belediye Başkan adayı Tuncay Aslan, yaptığı açıklamada, yerel seçimlerde Nuh Belediye Başkanlığı görevine siyasetteki kutuplaşmayı önleme amacı ile aday olduğunu belirtti. Nuh beldesinin sürekli olarak göç verdiğini aktaran Aslan, belde halkının siyasi tartışmaya değil iş alanı yaratılmasına ihtiyacı olduğunu söyledi.

  GÖNÜLLERİN BAŞKANI OLACAĞIM
  Aslan, “Nuh Beldesinde siyaset keskin bir şekilde işliyor. Amacım Nuh Beldesinde siyasetin keskinliğini önleyerek, dostluk, kardeşlik ve barış içerisinde huzurlu bir yaşam sürdürülmesinin çabasını vermektir. Zira beldemizde iş alanı olmadığı için yoğun bir göç veren bir yerleşim yeriyiz. Hepimizin bildiği gibi yoğun göç vermemiz beldemizin köye dönüşmesini gündeme getirmişti. Hala beldemizin nüfus azlığı gibi bir sıkıntısı mevcut olup, beldemizde genç ve çocuk nüfusu azdır. Beldemizin nüfusunun artırılması için, dışarıya göçü önleyerek, en azından beldemiz dışında yaşayan emekli olan Nuh'lu büyüklerimizi beldemize çekerek beldemiz nüfusunun artırılması ilk hedefimiz olacaktır” dedi.


  Kaynak: afyonum.net

   Forum Saati Salı Ocak 22, 2019 4:37 am