Sinanpaşa

03 Sinanpaşa sitemize hoşgeldiniz.
Sitemize üye olmak için kayıt ol tuşuna basınız. Üyelik aktivasyonunuzu gerçekleştirmek için mail adresinize gönderilen aktivasyon linkini tıkladıktan sonra üyeliğiniz aktif hale gelecektir. Üyelik işlemi gerçekleşirken açıklamaları lütfen dikkatli okuyunuz. aktivasyon için mail adresinize gönderilen yanlış linki tıklamayınız.

FORUMDA konu açmak isteyenler ilgiye uygun sayfada konu açabilir. Konu hakkında internet ortamına yüklenilen fotoğrafların url bağlantısını kullanarak fotoğraf paylaşabilinir. Bunların yanında video, anket vb gösterimler, yayınlar yapılabilinir.

Her Şey Güzel Sinanpaşa Bölgemizin Güzelliklerini Tanıtmak İçin....


Sinanpaşa Bölgemizin Sanal Vizyonu. Bölgesel Sinerjinin Güçlü Sesi. Tüm Hemşerilerimizin Sitesi.


  Okul Güvenlikleri Özelleşiyor.

  Paylaş
  avatar
  Yasin_ERSÖZ
  Site Yetkilisi
  Site Yetkilisi

  Mesaj Sayısı : 252
  Yaş : 45
  Nerden : İzmir
  Kayıt tarihi : 26/01/09

  Okul Güvenlikleri Özelleşiyor.

  Mesaj tarafından Yasin_ERSÖZ Bir Salı Şub. 10, 2009 3:20 am

  OKUL GÜVENLİKLERİ ÖZELLEŞİYOR
  10.02.2009  Milli Eğitim Bakanlığı tarafından her okulda en az iki özel güvenlik görevlisinin bulunmasına yönelik hayata geçirilecek olan uygulama kapsamında ilimizde 685 güvenlik görevlisi okulları koruyacak. Yıldırım, uygulamanın sorunsuz bir şekilde hayata geçmesi için yeterli olacağını aktardı.


  HIRSIZLIK VE ŞİDDET ÖNLENECEK
  Okullarda son dönemlerde artış gösteren hırsızlık vakalarına ve okul içi şiddeti önleme amacıyla her okulda özel güvenlik görevlileri görevlendirilecek. Milli Eğitim Bakanlığı Personel Genel Müdürü Necmettin Yalçın, 81 ilin Valilerine gönderdiği yazıyla bakanlığa bağlı okul ve kurumlarda yaşanabilecek olumsuzlukların önüne geçilmesi için güvenlik görevlisi istihdam edilmesinin planlandığını duyurdu.

  685 GÜVENLİK GÖREVLİSİNE İHTİYAÇ VAR
  Açıklamanın ardından görüşlerini beyan eden İl Milli Eğitim Müdürü Hidayet Yıldırım ise kararı memnuniyetle karşıladığını ifade ederek, ilimiz genelinde 685 özel güvenlik personeline ihtiyaç duyulacağını ve bu sayının uygulamanın sorunsuz bir şekilde hayata geçmesi için yeterli olacağını aktardı.


  Kaynak: afyonum.net

   Forum Saati Salı Ocak 22, 2019 5:01 am