Sinanpaşa

03 Sinanpaşa sitemize hoşgeldiniz.
Sitemize üye olmak için kayıt ol tuşuna basınız. Üyelik aktivasyonunuzu gerçekleştirmek için mail adresinize gönderilen aktivasyon linkini tıkladıktan sonra üyeliğiniz aktif hale gelecektir. Üyelik işlemi gerçekleşirken açıklamaları lütfen dikkatli okuyunuz. aktivasyon için mail adresinize gönderilen yanlış linki tıklamayınız.

FORUMDA konu açmak isteyenler ilgiye uygun sayfada konu açabilir. Konu hakkında internet ortamına yüklenilen fotoğrafların url bağlantısını kullanarak fotoğraf paylaşabilinir. Bunların yanında video, anket vb gösterimler, yayınlar yapılabilinir.

Her Şey Güzel Sinanpaşa Bölgemizin Güzelliklerini Tanıtmak İçin....


Sinanpaşa Bölgemizin Sanal Vizyonu. Bölgesel Sinerjinin Güçlü Sesi. Tüm Hemşerilerimizin Sitesi.


  Organize Hayvancılık Bölgesi (Bolvadin)

  Paylaş
  avatar
  Yasin_ERSÖZ
  Site Yetkilisi
  Site Yetkilisi

  Mesaj Sayısı : 252
  Yaş : 45
  Nerden : İzmir
  Kayıt tarihi : 26/01/09

  Organize Hayvancılık Bölgesi (Bolvadin)

  Mesaj tarafından Yasin_ERSÖZ Bir Ptsi Şub. 09, 2009 1:12 am

  Organize Hayvancılık Bölgesi (Bolvadin)
  PROJE ONAYLANARAK BAKANLIĞA GÖNDERİLDİ


  Darısı Sinanpaşa İlçemizin başına...

  Organize Hayvancılık Bölgesi için yapılan çalışmalar aralıksız devam ettiriliyor. Bolvadin Belediyesi öncülüğünde yürütülen çalışmalarda son olarak üst yapı avam İl Tarım Müdürlüğünce onaylanarak Bakanlığa gönderildi.

  Bolvadin ve bölgesinde hayvancılık sektörü için çok önemli bir yatırım olan Organize Hayvancılık Bölgesi Üst Yapı Avam Projesinin İl Müdürlüğünce uygun görülmesinin akabinde Bakanlığa gönderildiği belirtilirken, Bölge için diğer çalışmaların ise aksatılmadan yürütüldüğü belirtildi.

   Forum Saati Salı Ocak 22, 2019 4:28 am