Sinanpaşa

03 Sinanpaşa sitemize hoşgeldiniz.
Sitemize üye olmak için kayıt ol tuşuna basınız. Üyelik aktivasyonunuzu gerçekleştirmek için mail adresinize gönderilen aktivasyon linkini tıkladıktan sonra üyeliğiniz aktif hale gelecektir. Üyelik işlemi gerçekleşirken açıklamaları lütfen dikkatli okuyunuz. aktivasyon için mail adresinize gönderilen yanlış linki tıklamayınız.

FORUMDA konu açmak isteyenler ilgiye uygun sayfada konu açabilir. Konu hakkında internet ortamına yüklenilen fotoğrafların url bağlantısını kullanarak fotoğraf paylaşabilinir. Bunların yanında video, anket vb gösterimler, yayınlar yapılabilinir.

Her Şey Güzel Sinanpaşa Bölgemizin Güzelliklerini Tanıtmak İçin....


Sinanpaşa Bölgemizin Sanal Vizyonu. Bölgesel Sinerjinin Güçlü Sesi. Tüm Hemşerilerimizin Sitesi.


  Hayrettin Barut CNN Türk*te konuştu.

  Paylaş
  avatar
  Yasin_ERSÖZ
  Site Yetkilisi
  Site Yetkilisi

  Mesaj Sayısı : 252
  Yaş : 45
  Nerden : İzmir
  Kayıt tarihi : 26/01/09

  Hayrettin Barut CNN Türk*te konuştu.

  Mesaj tarafından Yasin_ERSÖZ Bir C.tesi Şub. 07, 2009 11:55 pm

  Barut CNN Türk*te konuştu.
  06.02.09


  CNN Türk’te yayınlanan “Çıkış Yolu Başkanlar Konuşuyor” programına katılan MHP Afyonkarahisar Belediye Başkanı Adayı Hayrettin Barut. “İmaret Cami önünde mendil açarım, oradan topladığım parayla Afyonkarahisar’a havaalanı yaparım” dedi.

  CNN Türk’te yayınlanan “Çıkış Yolu Başkanlar Konuşuyor” programına katılan MHP Afyonkarahisar Belediye Başkanı Adayı Hayrettin Barut. “İmaret Cami önünde mendil açarım, oradan topladığım parayla Afyonkarahisar’a havaalanı yaparım” dedi.
  CNN Türk’te yayınlanan “Çıkış Yolu Başkanlar Konuşuyor” programına katılan MHP Belediye Başkan Adayı Hayrettin Barut. Belediye Başkan Adayı Çoban’ın projelerinin hayali proje olduğunu söyledi.

  MENDİL AÇAR YİNE HİZMET YAPARIM
  Program sunucusu Sami Altınkaya’nın sorularını yanıtlayana Afyonkarahisar Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı, Hayrettin Barut; “İmaret Cami önünde mendil açarım oradan topladığım parayla Afyonkarahisar’a havaalanı yaparım” dedi. AK Parti Belediye Başkan Adayı Burhanettin Çoban’ın projelerinin hayali proje olduğunu söyleyen Barut; “Devlet Su İşlerine dayalı projeler yapmaya çalışıyorlar. Ancak öz kaynaksız projeler üretilemez. O kadar projeleriniz vardı mevcut Belediye Başkanı da AK Partili, niye 5 yıldır Afyonkarahisar’a hiçbir şey yapılmadı?” dedi.

  NAMAZINDA NİYAZINDA DEDİLER
  2004 seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Meclis Üyesi bir arkadaşımızı AK Parti aday gösterdi. Seçimden sonra sorduğumuzda niye MHP’li bir aday yerine AK Partili aday çıkarmadınız sorusu üzerine Belediye Başkan Adayı Barut; “Arkadaşımız namazında niyazında bir insan onun için” dediler. Şimdi sormak istiyorum şimdi ne oldu da bu arkadaş aday gösterilmedi. Tövbe haşa din mi değiştirdi veya bir yolsuzluğumu var” cevabını verdi.

  TURİZMİN GELİŞMESİ ŞART
  Kadınlara yönelik projelerinin de olduğunu belirten MHP Belediye Başkan Adayı Barut; “Afyonkarahisar bir kavşaklar noktası. Afyonkarahisar’ın gelişmesi için termal turizmin gelişmesi şart. Bunun da en kolay yolu havaalanı olmalıdır. Havaalanı yapıldı ancak Kütahya’ya. Neymiş bölgesel havaalanıymış bunu vatandaşa yutturmaya çalışıyorlar. Termalin gelişmesi için Karayolunun, Demiryolunun ve Havaalanın olması için her şeyi yapacağız. Afyonkarahisar da istihdam sıkıntısı var. Kadınlarımız evlerinde yaptıkları bükmeleri hamur işlerini satmalarında yardımcı olacağız ve onlara sermaye desteği sağlayacağız. Gençlere, işsizlere meslek kursları açarak onlara iş imkanı sağlayacağız” diye konuştu.


  Kaynak:CNN, Afyon Haber

   Forum Saati Salı Ocak 22, 2019 4:24 am