Sinanpaşa

03 Sinanpaşa sitemize hoşgeldiniz.
Sitemize üye olmak için kayıt ol tuşuna basınız. Üyelik aktivasyonunuzu gerçekleştirmek için mail adresinize gönderilen aktivasyon linkini tıkladıktan sonra üyeliğiniz aktif hale gelecektir. Üyelik işlemi gerçekleşirken açıklamaları lütfen dikkatli okuyunuz. aktivasyon için mail adresinize gönderilen yanlış linki tıklamayınız.

FORUMDA konu açmak isteyenler ilgiye uygun sayfada konu açabilir. Konu hakkında internet ortamına yüklenilen fotoğrafların url bağlantısını kullanarak fotoğraf paylaşabilinir. Bunların yanında video, anket vb gösterimler, yayınlar yapılabilinir.

Her Şey Güzel Sinanpaşa Bölgemizin Güzelliklerini Tanıtmak İçin....


Sinanpaşa Bölgemizin Sanal Vizyonu. Bölgesel Sinerjinin Güçlü Sesi. Tüm Hemşerilerimizin Sitesi.


  CHP 2009 Yerel Seçimleri İçin Sinanpaşa da Adaylarını Tanıttı.

  Paylaş

  Anket

  Genel Olarak Adayları Nasıl Buldunuz?

  [ 1 ]
  33% [33%] 
  [ 1 ]
  33% [33%] 
  [ 1 ]
  33% [33%] 

  Toplam Oylar: 3
  avatar
  Yasin_ERSÖZ
  Site Yetkilisi
  Site Yetkilisi

  Mesaj Sayısı : 252
  Yaş : 45
  Nerden : İzmir
  Kayıt tarihi : 26/01/09

  CHP 2009 Yerel Seçimleri İçin Sinanpaşa da Adaylarını Tanıttı.

  Mesaj tarafından Yasin_ERSÖZ Bir Perş. Şub. 05, 2009 11:26 pm

  CHP SİNANPAŞA ADAYLARINI TANITTI.
  03.02.2009

  CHP İl Yönetimi Pazar günü Sinanpaşa ilçesi ve bazı beldelerinde adaylarını tanıttı. Milletvekili Halil Ünlütepe, İl Sekreteri Vedat Sever ve İl Yönetimi ile Sinanpaşa İlçe Başkanı Kazım Şener Sinanpaşa CHP Seçim Bürosunu açtı ve adaylarını tanıttılar.  CHP İl Sekreteri Vedat Sever “ Bu güneşli günde biz ve çocuklarımızın da güzel ve güneşli günler görebilmek amacıyla sizlerle birlikteyiz” dedi.


  Sinanpaşa İlçe Başkanı Kazım Şener Belediye Başkan Adayı Harun Güner ile, Küçükhüyük adayı Hüseyin Nergis, Nuh Adayı Tuncay Aslan, Kırka Adayı Zekeriya Uygan ve Akören Adayı Ahmet Batmaz ile İl Genel Meclisi adayları Murat Özkan ve Veysel Dayan’ı tanıttı.  Sinanpaşa Belediye Başkan Adayı Harun Güner “Başkan olduğum gün mal varlığımı açıklayacağım. Her yıl İnternet sitesinde bu malvarlığımı sizlerle paylaşacağım. İki ayda halk günü yaparak sizlere hesap vereceğim. Şeffaf bir yönetim göstereceğim.” dedi.

  AKP iktidarını sert sözlerle eleştiren CHP Afyonkarahisar Milletvekili Halil Ünlütepe “Esnaf bitti. Çiftçi perişan.1 ton pancara 1 torba gübre alınıyor. Her şeye zam yapılırken Pancarın kilosu 90 kuruş.”dedi.

  3 Y konusuna değinen Ünlütepe “Yolsuzluk, Yoksulluk ve Yasaklar diyerek iktidar olan AKP iktidarın da 70 bin insan dinleniyor. Onlar zavallıdır. Başbakan olabilirler ama bu onların zavallı olmalarına engel değil. Başbakanın sağında solunda yolsuzluk fışkırıyor. Yolsuzluğa batmıştır. Yoksullar gün geçtikçe yoksullaşıyor’ dedi. Bu sırada Metin Tetik adındaki SSK emeklisi bir işçi cebindeki 1 TL 350 Krş u çıkartıp kürsüye koştu’ İşte vekilim emekli maaşımdan elimde kalan para bu. Arayın üzerime bakın tırtıklı kuruşum yok. SSK emeklisiyim.5 çocuk var. 600 lira maaştan kalan bu. Bittik mahvolduk.”dedi.


  Ünlütepe “İşte fırsat, sandık önünüze gelecek. Bu iktidara yol verin” dedi.

  Parti Seçim Bürosu açılışı sonrası CHP heyeti Kırka beldesine geçti. Daha sonra Nuh Beldelerinde geçerek Nuh Beldesinin CHP adayı Tuncay Aslan’ı Nuh'lulara takdim etti.

  Ünlütepe; Nuh’a böyle genç dinamik bir aday bulduğunuz için teşekkür ederim. Afyonkarahisar’ın en genç adaylarından birisi. Nuh'a çok iyi hizmetler yapacaktır.” dedi.


  Kaynak: http://sinanpasa.net/content/view/154/1/

   Forum Saati Salı Ocak 22, 2019 4:13 am