Sinanpaşa

03 Sinanpaşa sitemize hoşgeldiniz.
Sitemize üye olmak için kayıt ol tuşuna basınız. Üyelik aktivasyonunuzu gerçekleştirmek için mail adresinize gönderilen aktivasyon linkini tıkladıktan sonra üyeliğiniz aktif hale gelecektir. Üyelik işlemi gerçekleşirken açıklamaları lütfen dikkatli okuyunuz. aktivasyon için mail adresinize gönderilen yanlış linki tıklamayınız.

FORUMDA konu açmak isteyenler ilgiye uygun sayfada konu açabilir. Konu hakkında internet ortamına yüklenilen fotoğrafların url bağlantısını kullanarak fotoğraf paylaşabilinir. Bunların yanında video, anket vb gösterimler, yayınlar yapılabilinir.

Her Şey Güzel Sinanpaşa Bölgemizin Güzelliklerini Tanıtmak İçin....

Join the forum, it's quick and easy

Sinanpaşa

03 Sinanpaşa sitemize hoşgeldiniz.
Sitemize üye olmak için kayıt ol tuşuna basınız. Üyelik aktivasyonunuzu gerçekleştirmek için mail adresinize gönderilen aktivasyon linkini tıkladıktan sonra üyeliğiniz aktif hale gelecektir. Üyelik işlemi gerçekleşirken açıklamaları lütfen dikkatli okuyunuz. aktivasyon için mail adresinize gönderilen yanlış linki tıklamayınız.

FORUMDA konu açmak isteyenler ilgiye uygun sayfada konu açabilir. Konu hakkında internet ortamına yüklenilen fotoğrafların url bağlantısını kullanarak fotoğraf paylaşabilinir. Bunların yanında video, anket vb gösterimler, yayınlar yapılabilinir.

Her Şey Güzel Sinanpaşa Bölgemizin Güzelliklerini Tanıtmak İçin....

Sinanpaşa

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sinanpaşa Bölgemizin Sanal Vizyonu. Bölgesel Sinerjinin Güçlü Sesi. Tüm Hemşerilerimizin Sitesi.

Kırka İlköğretigm Okulu Küçük Kızlar Voleybol Karşılaşmalarında Şampiyon Oldu.

Yasin_ERSÖZ
    Yasin_ERSÖZ
    Site Yetkilisi
    Site Yetkilisi

Kırka İlköğretigm Okulu Küçük Kızlar Voleybol Karşılaşmalarında Şampiyon Oldu. Empty Kırka İlköğretigm Okulu Küçük Kızlar Voleybol Karşılaşmalarında Şampiyon Oldu.

Mesaj tarafından Yasin_ERSÖZ Perş. Ocak 28, 2010 2:09 am

Kırka İlköğretigm Okulu Küçük Kızlar Voleybol Karşılaşmalarında Şampiyon Oldu.
    Kırka İlköğretigm Okulu Küçük Kızlar Voleybol Karşılaşmalarında Şampiyon Oldu. Kirkaioo1Kırka İlköğretigm Okulu Küçük Kızlar Voleybol Karşılaşmalarında Şampiyon Oldu. Kirkaioo
    Sinanpaşa Kırka İlköğretim Okulu, geçtiğimiz yıl kıl payı kaçırdığı Okullararası Küçük Kızlar Voleybol Ligi şampiyonluğuna bu yıl ulaştı. Azimle çalışıp zafere ulaşan Kırka İlköğretim Okulu, 15 ilköğretim okulunu gerisinde bırakarak şampiyon oldu.

Dört ayrı grupta 16 takımın mücadele ettiği Okullararası Küçük Kızlar Voleybol Ligi, 7 Aralık tarihinde oynanan ilk karşılaşmalar ile başladı. Grupların kendi aralarında oynadığı karşılaşmalar sonunda, A Grubu’ndan İhsaniye Karacaahmet İlköğretim Okulu, B Grubu’ndan Merkez Kocatepe İlköğretim Okulu, C Grubu’ndan Sinanpaşa Kırka İlköğretim Okulu ve D Grubu’ndan Merkez Ekrem Yavuz İlköğretim Okulu final grubuna yükseldi.
    Yıldız Kızlar Ligi’nde olduğu gibi Küçük Kızlar Ligi’nde de final grubu karşılaşmaları eleme usulü ile oynandı.
    Final grubu karşılaşmalarının ilk haftasında, A Grubu birincisi, B Grubu birincisi ile C Grubu birincisi ise D Grubu birincisi ile karşı karşıya geldi. Grup birincileri arasında oynanan bu karşılaşmalardan galibiyetle ayrılan, B Grubu birincisi Merkez Kocatepe İlköğretim Okulu ile C Grubu birincisi Sinanpaşa İlköğretim Okulu lig finaline yükseldi. İki takım arasında oynanan final karşılaşmasını 2-1 kazanan Sinanpaşa Kırka İlköğretim Okulu, Yıldız Kızlar Voleybol Ligi il birincisi olarak, şubat ayında Denizli’de yapılacak olan grup maçlarında ilimizi temsil etmeye hak kazandı.
    Geçtiğimiz yıl yapılan Yıldız Kızlar Voleybol Ligi’nde final grubuna yükselmesine rağmen şampiyonluk coşkusunu yaşayamayan Sinanpaşa Kırka İlköğretim Okulu, bu yıl hedeflediği başarıya ulaştı. Yıldız Kızlar Voleybol Ligi’nde ikinciliği Kocatepe İlköğretim Okulu, üçüncülüğü ise Hoca Ahmet Yesevi İlköğretim Okulu elde etti. Final maçı sonunda düzenlenen törenle dereceye giren takımlara kupaları takdim edildi. Kırka İlköğretim Okulu’nun şampiyonluk kupasını Sinanpaşa Milli Eğitim Şube Müdürü Ahmet Carfi, Kocatepe İlköğretim Okulu’nun ikincilik kupasını Fatih Lisesi Müdürü Abdullah Avcı ve Ekrem Yavuz İlköğretim Okulu’nun üçüncülük kupasını Kocatepe İlköğretim Okulu Müdürü Suat Ködürgü takdim etti.

Forum Saati Cuma Mart 29, 2024 8:36 am