Sinanpaşa

03 Sinanpaşa sitemize hoşgeldiniz.
Sitemize üye olmak için kayıt ol tuşuna basınız. Üyelik aktivasyonunuzu gerçekleştirmek için mail adresinize gönderilen aktivasyon linkini tıkladıktan sonra üyeliğiniz aktif hale gelecektir. Üyelik işlemi gerçekleşirken açıklamaları lütfen dikkatli okuyunuz. aktivasyon için mail adresinize gönderilen yanlış linki tıklamayınız.

FORUMDA konu açmak isteyenler ilgiye uygun sayfada konu açabilir. Konu hakkında internet ortamına yüklenilen fotoğrafların url bağlantısını kullanarak fotoğraf paylaşabilinir. Bunların yanında video, anket vb gösterimler, yayınlar yapılabilinir.

Her Şey Güzel Sinanpaşa Bölgemizin Güzelliklerini Tanıtmak İçin....


Sinanpaşa Bölgemizin Sanal Vizyonu. Bölgesel Sinerjinin Güçlü Sesi. Tüm Hemşerilerimizin Sitesi.


  Sinanpaşa Kırka İlköğretim Okulu Küçük Kızlar Voleybol Takımı 11.01.2010 tarihinde Final Maçına Çıkıyor.

  Paylaş
  avatar
  Yasin_ERSÖZ
  Site Yetkilisi
  Site Yetkilisi

  Mesaj Sayısı : 252
  Yaş : 45
  Nerden : İzmir
  Kayıt tarihi : 26/01/09

  Sinanpaşa Kırka İlköğretim Okulu Küçük Kızlar Voleybol Takımı 11.01.2010 tarihinde Final Maçına Çıkıyor.

  Mesaj tarafından Yasin_ERSÖZ Bir C.tesi Ocak 09, 2010 9:26 pm

  Sinanpaşa Kırka İlköğretim okulu küçük kızlar Voleybol takımı final maçına çıkıyor.
  Kırka İlköğretim okulu küçük kız voleybol takımının Afyonkarahisar’da oynadığı maçlar sonunda yarı finalde Ekrem Yavuz İlköğretim okulunu devre dışı bırakarak Kocatepe ilköğretim okulu ile final oynamaya hak kazandı.
  11.01.2010 Pazartesi günü saat 13;30’da Afyonkarahisar Kocatepe İlköğretim okulu ile Afyonkarahisar şampiyonluğu için final maçı oynayacak olan voleybol takımı çalışmalarını Afyonkarahisar Öğretmen Lisesi salonunda yürütmektedir.
  Bir önceki yıl Afyonkarahisar şampiyonu olarak Türkiye şampiyonasında Afyonkarahisar’ı temsil eden Kırka İlköğretim okulu bir yıl aradan sonra tekrar Afyonkarahisar şampiyonu olmak istiyor.

  Final maçı kazanıldığı takdirde 10 şubat-14 şubat 2010 tarihlerinde Denizli’de Isparta, Çanakkale, Bilecik, Uşak, Manisa, Balıkesir, Aydın şampiyonlarının bulunduğu grupta Türkiye şampiyonasına katılacak.

  11.01.2010 tarihinde yapılacak olan final maçına başta Belediye Başkanı Zekeriya Uygan olmak üzere öğrenci velileri ve kasaba halkı büyük destek veriyor.


  Kaynak: sinanpasa.net

   Forum Saati Çarş. Ara. 12, 2018 8:04 am