Sinanpaşa

03 Sinanpaşa sitemize hoşgeldiniz.
Sitemize üye olmak için kayıt ol tuşuna basınız. Üyelik aktivasyonunuzu gerçekleştirmek için mail adresinize gönderilen aktivasyon linkini tıkladıktan sonra üyeliğiniz aktif hale gelecektir. Üyelik işlemi gerçekleşirken açıklamaları lütfen dikkatli okuyunuz. aktivasyon için mail adresinize gönderilen yanlış linki tıklamayınız.

FORUMDA konu açmak isteyenler ilgiye uygun sayfada konu açabilir. Konu hakkında internet ortamına yüklenilen fotoğrafların url bağlantısını kullanarak fotoğraf paylaşabilinir. Bunların yanında video, anket vb gösterimler, yayınlar yapılabilinir.

Her Şey Güzel Sinanpaşa Bölgemizin Güzelliklerini Tanıtmak İçin....


Sinanpaşa Bölgemizin Sanal Vizyonu. Bölgesel Sinerjinin Güçlü Sesi. Tüm Hemşerilerimizin Sitesi.


  Sinanpaşa`nın yeni Terminal Binası Projesi...

  Paylaş
  avatar
  Yasin_ERSÖZ
  Site Yetkilisi
  Site Yetkilisi

  Mesaj Sayısı : 252
  Yaş : 45
  Nerden : İzmir
  Kayıt tarihi : 26/01/09

  Sinanpaşa`nın yeni Terminal Binası Projesi...

  Mesaj tarafından Yasin_ERSÖZ Bir C.tesi Ocak 02, 2010 2:03 pm

  Sinanpaşa`nın yeni Terminal Binası Projesi...


  Hizmet anlayışımızı biraz daha genişlettik ve yeni bir projeye daha imzamızı attık. Tüm belde ve köylerimize hitap eden İlçe Terminal Binası ve Sosyal Faaliyet Alanlarının yapımına başladık...
  İlçe Merkezinde faaliyet gösteren gerek kooperatif ve birlik mininüsleri gerek ilçemize köy ve kasabalardan gelen taşıma araçları, trafik ve nizam açısından çok kötü bir görüntü sergilemektedir.İlçemiz çehresini değiştirmekte yeni bir adım olarak 03 Ekim 2009 'da inşatına başladığımız yeni Terminal Binası ve çevre düzenlemesi ile ;halkımızın ihtiyaçlarına cevap verecek, içerisinde çeşitli hizmetlerin verileceği 600 mt2 büyüklüğünde inşaat çalışmasına başlandı.
  Tamamlandığında terminal hizmeti dışında oluşturalacak Yeşil Alan, Park, Şelale ve Rekrasyon Alanları, Çocuk Parkı ile hemşehrilerimizin sosyal faaliyetleri konusunda son derece faydalı bir tesis işlevi görecektir. Bugüne kadar, Hayvan pazarı olarak hizmet verilen bu alanı, 2010 yılında yeni haliyle ilçe halkımızın beğeneceği ve takdir edeceği bir hizmet olacağına inanıyorum. Yeni ilklerle buluşmak dileğiyle...

   Forum Saati Salı Ocak 22, 2019 4:11 am