Sinanpaşa

03 Sinanpaşa sitemize hoşgeldiniz.
Sitemize üye olmak için kayıt ol tuşuna basınız. Üyelik aktivasyonunuzu gerçekleştirmek için mail adresinize gönderilen aktivasyon linkini tıkladıktan sonra üyeliğiniz aktif hale gelecektir. Üyelik işlemi gerçekleşirken açıklamaları lütfen dikkatli okuyunuz. aktivasyon için mail adresinize gönderilen yanlış linki tıklamayınız.

FORUMDA konu açmak isteyenler ilgiye uygun sayfada konu açabilir. Konu hakkında internet ortamına yüklenilen fotoğrafların url bağlantısını kullanarak fotoğraf paylaşabilinir. Bunların yanında video, anket vb gösterimler, yayınlar yapılabilinir.

Her Şey Güzel Sinanpaşa Bölgemizin Güzelliklerini Tanıtmak İçin....


Sinanpaşa Bölgemizin Sanal Vizyonu. Bölgesel Sinerjinin Güçlü Sesi. Tüm Hemşerilerimizin Sitesi.


  2009-2010 Eğitim-Öğretim Yılı Düzenlenen Törenlerle Açıldı.

  Paylaş
  avatar
  Yasin_ERSÖZ
  Site Yetkilisi
  Site Yetkilisi

  Mesaj Sayısı : 252
  Yaş : 45
  Nerden : İzmir
  Kayıt tarihi : 26/01/09

  2009-2010 Eğitim-Öğretim Yılı Düzenlenen Törenlerle Açıldı.

  Mesaj tarafından Yasin_ERSÖZ Bir Perş. Eyl. 17, 2009 7:15 pm

  MİNİKLER HEYECANLA OKULA BAŞLADILAR.

  2009-2010 Eğitim-Öğretim Yılı düzenlenen törenlerle açıldı.
  Sinanpaşa ilçesinde ilköğretim haftası törenlerle kutlandı.

  Törenlere saat 10.00’da Cumhuriyet Meydanın da ****** anıtına İlçe Milli Eğitim Müdürü Muammer Demircan tarafından çelenk sunulması, saygı duruşu ve istiklal marşı eşliğinde bayrağımızın göndere çekilmesi ile başlandı.

  Törenlerin ardından bir grup öğrenci ile Merkez 27 Ağustos Sinanpaşa İlköğretim Okulu Beden Eğitimi Öğretmeni Kamuran Liman ile Milli Eğitim Müdürü Muammer Demircan ile birlikte Sinanpaşa Kaymakamı Ali Güldoğan’ı makamında ziyaret ederek çiçek takdim ettiler.
  Saat 10.30’da Merkez 27 Ağustos Sinanpaşa İlköğretim Okulu bahçesinde törenlere devam edildi. Törenlere Sinanpaşa Kaymakamı Ali Güldoğan, İlçe Jandarma Komutanı Jan.Üsteğmen Ferdi Kılıç, Sinanpaşa Belediye Başkanı Nuri Köse, Daire Müdürleri, öğretmenler, 2009-2010 yılı eğitim ve öğretim yılına başlayan öğrenciler ve öğrenci velileri katıldı.

  Saygı duruşu ve İstiklal Marşı eşliğinde göndere bayrağın çekilmesinin ardından, İlçe Milli Eğitim Müdürü Muammer Demircan bir konuşma yaptı.
  Demircan Konuşmasında; İlkönce öğretmenlere şöyle seslendi. “Sizler eğitim sistemimizin temel taşları ve vazgeçilmez unsurlarısınız. Başarının anahtarı hedef belirlemek, hedefe hazırlanmak, çalışmak ve mücadeleden geçer. Çalışmayan mücadele etmeyen hedefini bilmeyen birinin başarılı olması düşünülemez. Ülkemiz sizlerin göstermiş olduğu başarılarla bakanlığımızın hedeflediği yerlere ulaşacağını unutmayın. Hep birlikte öğretim yılının ilk günden başlayarak kendi iç dinamiğimizi de ön plana çıkararak, uygulanan merkezi ve yerel tüm projelerle, yüksek performansla çalışmamız gerektiğinin bilincindeyiz. Unutmayın ki vatanını en çok seven görevini en iyi yapan kişidir. Amacımız bilgi aktarmak deği1, bilgiye ulaşmanın yollarını araştıran, bulan ve paylaşabilen, teknolojiyi üreterek insanlığın yararına kullanabilen, dinamik, özgüvenli bir nesil yetiştirebilmek olmalıdır.”  Sonra öğrencilere söyle hitap etti; “Sizler yeni bir hayatın basamaklarına tutunma çabası içerisindesiniz. Sizleri çok güzel günler beklemektedir. Bu çabalarınızda sizlere başarılar diliyorum. Bugün başlayarak ayın 18.ine kadar sürecek olan okula uyum sağlama süresini iyi değerlendireceğinizi umuyorum.
  Ulu Önder ******'ün dediği gibi "tek bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak" sözlerini unutmadan sizden ülkemizin, ailenizin, öğretmenlerinizin beklentilerini unutmadan özverinizle çalışma bekliyoruz. “ dedi.  Demircan’ın konuşmasının ardından 27 Ağustos Sinanpaşa İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı Hasan Aymergen günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yaptı. Konuşmanın ardından öğrenciler Şiiler okudu. Okula yeni başlayan öğrencilere, 6 sınıf öğrencileri karanfiller vererek hoş geldiniz dediler.
  Proğramın ardından Kaymakam Ali Güldoğan ve protokol üyeleri okula yeni başlayan 1.sınıf öğrencileri ve ana sınıfı öğrencilerini ziyaret ederek bir süre sohbet ettiler.

   Forum Saati Çarş. Ara. 12, 2018 7:15 am