Sinanpaşa

03 Sinanpaşa sitemize hoşgeldiniz.
Sitemize üye olmak için kayıt ol tuşuna basınız. Üyelik aktivasyonunuzu gerçekleştirmek için mail adresinize gönderilen aktivasyon linkini tıkladıktan sonra üyeliğiniz aktif hale gelecektir. Üyelik işlemi gerçekleşirken açıklamaları lütfen dikkatli okuyunuz. aktivasyon için mail adresinize gönderilen yanlış linki tıklamayınız.

FORUMDA konu açmak isteyenler ilgiye uygun sayfada konu açabilir. Konu hakkında internet ortamına yüklenilen fotoğrafların url bağlantısını kullanarak fotoğraf paylaşabilinir. Bunların yanında video, anket vb gösterimler, yayınlar yapılabilinir.

Her Şey Güzel Sinanpaşa Bölgemizin Güzelliklerini Tanıtmak İçin....


Sinanpaşa Bölgemizin Sanal Vizyonu. Bölgesel Sinerjinin Güçlü Sesi. Tüm Hemşerilerimizin Sitesi.


  Taşoluk Belediyesinden Bir İlk

  Paylaş
  avatar
  Yasin_ERSÖZ
  Site Yetkilisi
  Site Yetkilisi

  Mesaj Sayısı : 252
  Yaş : 45
  Nerden : İzmir
  Kayıt tarihi : 26/01/09

  Taşoluk Belediyesinden Bir İlk

  Mesaj tarafından Yasin_ERSÖZ Bir Ptsi Eyl. 14, 2009 7:34 pm

  Taşoluk Belediyesinden Bir İlk  İlçemiz Taşoluk Belediye Başkanı Murat ÖNER, Taşoluk kasabasındaki Okullarımızdan SBS sınavında başarılı olanlar ile ÖSS sınavında başarılı olup Üniversiteye yerleşen öğrencilerimizi iftar yemeğinde buluşturdu. Yemekte başarılı öğrencilere arkadan gelenleri teşvik ve motive etmek maksadıyla teşekkür belgesi ve çeşitli hediyeler verildi. Yemekte eğitim ve öğretim adına ne gerekiyorsa yapacağını dile getirerek, başarının artmasında katkılarının olmasını istediklerini ifade etti. İftar yemeğine İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Yönetimi tam kadro katılırken aramızda yer alan İlçemizin diger Belediye Başkanlarına teşekkür eder, Sayın Murat ÖNER'in başlatmış olduğu uygulamasının merkez, tüm belediye ve köylerimizde uygulanarak geleneksel hale gelmesi dileğiyle Öğrencilerimize ve Taşoluk Belediyesine teşekkür ederiz.

  Ahmet CARFİ
  İlçe Milli Eğitim Müdür V.

   Forum Saati Çarş. Ara. 12, 2018 7:08 am