Sinanpaşa

03 Sinanpaşa sitemize hoşgeldiniz.
Sitemize üye olmak için kayıt ol tuşuna basınız. Üyelik aktivasyonunuzu gerçekleştirmek için mail adresinize gönderilen aktivasyon linkini tıkladıktan sonra üyeliğiniz aktif hale gelecektir. Üyelik işlemi gerçekleşirken açıklamaları lütfen dikkatli okuyunuz. aktivasyon için mail adresinize gönderilen yanlış linki tıklamayınız.

FORUMDA konu açmak isteyenler ilgiye uygun sayfada konu açabilir. Konu hakkında internet ortamına yüklenilen fotoğrafların url bağlantısını kullanarak fotoğraf paylaşabilinir. Bunların yanında video, anket vb gösterimler, yayınlar yapılabilinir.

Her Şey Güzel Sinanpaşa Bölgemizin Güzelliklerini Tanıtmak İçin....


Sinanpaşa Bölgemizin Sanal Vizyonu. Bölgesel Sinerjinin Güçlü Sesi. Tüm Hemşerilerimizin Sitesi.


  En İyi Öğrenci Pansiyonları Sinanpaşa`da.

  Paylaş
  avatar
  Yasin_ERSÖZ
  Site Yetkilisi
  Site Yetkilisi

  Mesaj Sayısı : 252
  Yaş : 45
  Nerden : İzmir
  Kayıt tarihi : 26/01/09

  En İyi Öğrenci Pansiyonları Sinanpaşa`da.

  Mesaj tarafından Yasin_ERSÖZ Bir Çarş. Eyl. 09, 2009 11:54 pm

  EN İYİ ÖĞRENCİ PANSİYONLARI SİNANPAŞA`DA.  Sinanpaşa Meslek Yüksek okulunu kazanarak kayıt yaptırmaya gelen öğrencileri kendi pansiyonlarına kaydedebilek için pansiyonlar arasında rekabet başladı.  İlçemizde üniversite eğitimini görmek için il dışandan gelen öğrencileri pansiyonlarına çekmek isteyen pansiyonların yöneticileri yüksek okulun önünü mesken tuttu.  Afyon Kocatepe Üniversitesi Sinanpaşa Meslek Yüksek Okulunu tercih ederek kayıt yaptırmaya gelen öğrencileri yüksekokul önünde pansiyonların yöneticileri karşılıyor. Eğitimlerini Sinanpaşa’da görmek için başka şehirlerden gelen öğrencileri kendi pansiyonlarına çekmek isteyen pansiyon yöneticileri Yüksekokul girişinde ilginç reklamlar yapıyorlar.  Yüksekokul önüne stand açan pansiyonların temsilcileri uygun ödeme koşullarıyla öğrencilere çeşitli seçenekler sunuyorlar. 400 kadar öğrencinin ilçemizde üniversite eğitimi alacak olması da her geçen gün pansiyon sayısının artmasına neden oluyor.  Şimdiye kadar sadece bir pansiyon bulunan Sinanpaşa’da bu yıl üç yeni pansiyon daha yapılarak hizmete açıldı. Doyum Kız Öğrenci Pansiyonunun 36, Ersöz Kız Öğrenci Pansiyonunun 30, Karaman Kız Öğrenci Pansiyonunun 130, Paşa Erkek-Kız Öğrenci Pansiyonunun ise 104 öğrenci kapasitesi bulunuyor.  İlçede ki pansiyonların yöneticileri öğrencilere 5 yıldızlı otel konforunda pansiyon hizmeti sunma taahhüdünde bulunuyorlar.
  Sinanpaşa Meslek Yüksek Okulu açıldığında yaşanan ve yaşanması muhtemel görülen barınma problemleri bu yıl büyük oranda Sinanpaşa’lıların yatırımları ile sona eriyor.  Kaynak:sinanpaşa.net

  SEVGİLİ ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ:
  Üviversiteden geçen ve 4 yılda 12 ev değiştiren birisi olarak sizlere İzmir`den tasviyen.

  Nerede çokluk, orada ....

  Bu nedenden dolayı acele etmeyin yaşayacağınız odada siz ile birlikte en fazla 2 kişi olsun.

  Yasin

   Forum Saati Çarş. Ara. 12, 2018 7:45 am