Sinanpaşa

03 Sinanpaşa sitemize hoşgeldiniz.
Sitemize üye olmak için kayıt ol tuşuna basınız. Üyelik aktivasyonunuzu gerçekleştirmek için mail adresinize gönderilen aktivasyon linkini tıkladıktan sonra üyeliğiniz aktif hale gelecektir. Üyelik işlemi gerçekleşirken açıklamaları lütfen dikkatli okuyunuz. aktivasyon için mail adresinize gönderilen yanlış linki tıklamayınız.

FORUMDA konu açmak isteyenler ilgiye uygun sayfada konu açabilir. Konu hakkında internet ortamına yüklenilen fotoğrafların url bağlantısını kullanarak fotoğraf paylaşabilinir. Bunların yanında video, anket vb gösterimler, yayınlar yapılabilinir.

Her Şey Güzel Sinanpaşa Bölgemizin Güzelliklerini Tanıtmak İçin....


Sinanpaşa Bölgemizin Sanal Vizyonu. Bölgesel Sinerjinin Güçlü Sesi. Tüm Hemşerilerimizin Sitesi.


  Sinanpaşa`nın Eski Kaymakamı Orhan DÜZGÜN Vali Oldu.

  Paylaş
  avatar
  Yasin_ERSÖZ
  Site Yetkilisi
  Site Yetkilisi

  Mesaj Sayısı : 252
  Yaş : 45
  Nerden : İzmir
  Kayıt tarihi : 26/01/09

  Sinanpaşa`nın Eski Kaymakamı Orhan DÜZGÜN Vali Oldu.

  Mesaj tarafından Yasin_ERSÖZ Bir Çarş. Eyl. 09, 2009 11:33 pm

  SİNANPAŞA ESKİ KAYMAKAMI ORHAN DÜZGÜN VALİ OLDU:

  Sinanpaşa İlçesinde 1992-1995 yıllarında Sinanpaşa Kaymakamı olarak görev yapan Orhan Düzgün Vali olarak atandı.
  Afyonkarahisar ili Sinanpaşa İlçesinde 1992 ila 1995 yılları arasında Kaymakam olarak görev yapan Orhan Düzgün Ordu Valisi olarak atandı.
  Sinanpaşa ilçesinde görev yaptığı sırada bir çok ilke imza atan Düzgün, Sinanpaşa’lılar tarafından çok seviliyordu. Düzgün’ün Sinanpaşa da yaptığı ilkler arasında; Sinanpaşa Haber adı ile aylık yayın yapan gazetenin çıkarılması, İlçe genelinde ilk süt toplama sisteminin kurulması, Kaymakamlığın Bilgisayar sistemine geçirilmesi, İlçe Emniyet Amirliğinin kurulması, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Fuarına Sinanpaşa ilçesi olarak stand açılması, Sinanpaşa da ilk toplu sünnette 195 çocuğun sünnet ettirilmesi, Sinanpaşa TMO yanında tepe mevkiinde Birlik Ormanı kurulması, Köylere Hizmet Götürme Birliğinin aktif hale getirilerek köye ve beldelerin ihtiyaçlarının giderilmesi gibi hizmetler yer alıyor.

  Ordu Valisi Ali Kaban’ın merkeze alınmasının ardından, Kültür Bakanlığında Kültür Varlıkları ve Müzeler Müdürü olarak görev yapmakta olan Orhan Düzgün Ordu Valisi olarak atandı.
  Sinanpaşa eski Kaymakamı Orhan Bey'e Sinanpaşa.Net ailesi olarak yeni görevinde başarılar dileriz.

  Kaynak:sinanpasa.net

   Forum Saati Salı Ocak 22, 2019 5:06 am