Sinanpaşa

03 Sinanpaşa sitemize hoşgeldiniz.
Sitemize üye olmak için kayıt ol tuşuna basınız. Üyelik aktivasyonunuzu gerçekleştirmek için mail adresinize gönderilen aktivasyon linkini tıkladıktan sonra üyeliğiniz aktif hale gelecektir. Üyelik işlemi gerçekleşirken açıklamaları lütfen dikkatli okuyunuz. aktivasyon için mail adresinize gönderilen yanlış linki tıklamayınız.

FORUMDA konu açmak isteyenler ilgiye uygun sayfada konu açabilir. Konu hakkında internet ortamına yüklenilen fotoğrafların url bağlantısını kullanarak fotoğraf paylaşabilinir. Bunların yanında video, anket vb gösterimler, yayınlar yapılabilinir.

Her Şey Güzel Sinanpaşa Bölgemizin Güzelliklerini Tanıtmak İçin....


Sinanpaşa Bölgemizin Sanal Vizyonu. Bölgesel Sinerjinin Güçlü Sesi. Tüm Hemşerilerimizin Sitesi.


  Sinanpaşa`dan Tıp Fakültesine Bir Öğrenci Yerleşti.

  Paylaş
  avatar
  Yasin_ERSÖZ
  Site Yetkilisi
  Site Yetkilisi

  Mesaj Sayısı : 252
  Yaş : 45
  Nerden : İzmir
  Kayıt tarihi : 26/01/09

  Sinanpaşa`dan Tıp Fakültesine Bir Öğrenci Yerleşti.

  Mesaj tarafından Yasin_ERSÖZ Bir Perş. Ağus. 27, 2009 4:11 am

  SİNANPAŞA'DAN TIP'A BİR ÖĞRENCİ...  Sinanpaşa ilçesi ÖSS birincisi ve Afyonkarahisar 6.sı Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesine (İngilizce) yerleşti.  Sinanpaşa İlçesi Ahmetpaşa Beldesinde ikamet eden İsmail Koç, gösterdiği başarı ile Sinanpaşa’lıların gururu oldu. Sinanpaşa ilçesinden eğitim konusunda gösterilen başarılar Sinanpaşa’lılar tarafından takdirle karşılanıyor.

  Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesine yerleşen İsmail Koç’un babası Rafet Koç ise; “Oğlum İlköğretimden beri disiplinli bir şekilde derslerine çalışırdı. OKS sınavında da Afyonkarahisar’da 5.ci olarak Süleyman Demirel Fen Lisesine 3.sırada yerleşmişti. Burada da sıkı bir çalışma göstererek Ankara Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesinin İngilizce bölümüne kazanarak bizleri bir kez daha gururlandırdı. Tıp Fakültesinde kendisine başarılar diliyor, eğitim ve öğretiminde katkısı bulunan bütün öğretmenlerine teşekkür ediyorum.” Dedi.  Kaynak: Sinanpasa.net

   Forum Saati Çarş. Ara. 12, 2018 7:43 am