Sinanpaşa

03 Sinanpaşa sitemize hoşgeldiniz.
Sitemize üye olmak için kayıt ol tuşuna basınız. Üyelik aktivasyonunuzu gerçekleştirmek için mail adresinize gönderilen aktivasyon linkini tıkladıktan sonra üyeliğiniz aktif hale gelecektir. Üyelik işlemi gerçekleşirken açıklamaları lütfen dikkatli okuyunuz. aktivasyon için mail adresinize gönderilen yanlış linki tıklamayınız.

FORUMDA konu açmak isteyenler ilgiye uygun sayfada konu açabilir. Konu hakkında internet ortamına yüklenilen fotoğrafların url bağlantısını kullanarak fotoğraf paylaşabilinir. Bunların yanında video, anket vb gösterimler, yayınlar yapılabilinir.

Her Şey Güzel Sinanpaşa Bölgemizin Güzelliklerini Tanıtmak İçin....


Sinanpaşa Bölgemizin Sanal Vizyonu. Bölgesel Sinerjinin Güçlü Sesi. Tüm Hemşerilerimizin Sitesi.


  Ne Olacak Bu Akpınar ve Parkının Hali?...

  Paylaş
  avatar
  Yasin_ERSÖZ
  Site Yetkilisi
  Site Yetkilisi

  Mesaj Sayısı : 252
  Yaş : 45
  Nerden : İzmir
  Kayıt tarihi : 26/01/09

  Ne Olacak Bu Akpınar ve Parkının Hali?...

  Mesaj tarafından Yasin_ERSÖZ Bir Cuma Ağus. 14, 2009 1:01 pm

  Ne Olacak Bu Akpınar ve Parkının Hali?...
  1989-1991 Yılında restore edilen Sinanpaşa Akpınar ve parkı malesef şu sıralar hak etmediği kötü durumlarla karşı karşıya. Eminiz yetkililer Akpınar için proje geliştirmeye başlamışlardır. Ancak halkın görüşlerini almalarını temenni ederiz.

  Bizim düşüncemiz; Akpınar havuzu korunarak suyu Mezarçayı`nın yanındaki çeşmeye götürüle bilinir. Burada modern bir halı yıkama yeri ve hayvanları sulama yerleri yapılabilinir.

  Akpınar çeşmesinin ve halı yıkanılan yerin olduğu yere ise 2 katlı sosyal tesis yapıla bilinir. 2. katına kütüphane ve müze altına internet cafe ve çay evi. Park ise bu binaya bağlı olarak insanların, ailelerin çimende rahatlıkla oturabilecekleri bir düzenleme yapılmalıdır. Aşırı çalılardan kurtarılmalı sade düz çimenlikli ağaçlı bir bahçe olmalıdır. Parkın uygun yerine Paşa dedenin ve Albay Reşat Çiğiltepe ile askerlerinin heykeli düşünülmelidir. Zafer şenlikleri, açık hava konserler parkta düzenlenmelidir....


  Fotoğrafları çeken: Yasin ERSÖZ

   Forum Saati Çarş. Ara. 12, 2018 7:08 am