Sinanpaşa

03 Sinanpaşa sitemize hoşgeldiniz.
Sitemize üye olmak için kayıt ol tuşuna basınız. Üyelik aktivasyonunuzu gerçekleştirmek için mail adresinize gönderilen aktivasyon linkini tıkladıktan sonra üyeliğiniz aktif hale gelecektir. Üyelik işlemi gerçekleşirken açıklamaları lütfen dikkatli okuyunuz. aktivasyon için mail adresinize gönderilen yanlış linki tıklamayınız.

FORUMDA konu açmak isteyenler ilgiye uygun sayfada konu açabilir. Konu hakkında internet ortamına yüklenilen fotoğrafların url bağlantısını kullanarak fotoğraf paylaşabilinir. Bunların yanında video, anket vb gösterimler, yayınlar yapılabilinir.

Her Şey Güzel Sinanpaşa Bölgemizin Güzelliklerini Tanıtmak İçin....


Sinanpaşa Bölgemizin Sanal Vizyonu. Bölgesel Sinerjinin Güçlü Sesi. Tüm Hemşerilerimizin Sitesi.


  Sinanpaşa İlçemizin Trafo Sorunu Yüzünden Voltajlar Canımızı Yakıyor...

  Paylaş
  avatar
  Yasin_ERSÖZ
  Site Yetkilisi
  Site Yetkilisi

  Mesaj Sayısı : 252
  Yaş : 45
  Nerden : İzmir
  Kayıt tarihi : 26/01/09

  Sinanpaşa İlçemizin Trafo Sorunu Yüzünden Voltajlar Canımızı Yakıyor...

  Mesaj tarafından Yasin_ERSÖZ Bir Paz Ağus. 09, 2009 8:18 pm

  Sinanpaşa İlçemizin Trafo Sorunu Yüzünden Voltajlar Canımızı Yakıyor...
  Sinanpaşa da işsizlik, sosyal etkileşim, gelişim, kendimizi tanıtamama, pahalı su, marka olamama, eğitim gibi sorunların arasında sıkışan ve hatta unutulan bu belirtiğimiz sorunlardan da mühim bir sorun var. Sinanpaşa ilçe olmasına rağmen malesef Elektrik Trafoları konusunda hükümetlerden hak ettiği yatırımı alamamış. İlçemiz gelişen teknolojiye rağmen malesef hala daha mahalleleri çiftlik trafoları ile kötü kaderine bırakılmış. Bazı Şef arkadaşlarımızın üstün gayretleri de olmasa herhalde mumlu döneme dönmemiz yakın olacaktır. Değerli yetkili arkadaşların bu konu ile ilgili acilen araştırma ve proje geliştirip yeni güçlü trafolarla sorunu kökünden halletmeleri tememnimizdir. Çünkü insanlarımız evlerinde ki elektrikli aletlerin voltaj sorunları yüzünden bozulmasından bıkmıştır. Kiminin termosifonu çalışmaz, kiminin bilgisayarının işlemcisi yanar, kiminin aynı sorundan buzdolabının motoru yanar. Bu sorun devam ettiği sürece mütemadiyen insanlarımız elektrikli ev aletlerini tamir ettirmekten ya da yenisini almaktan kurtulamayacaktır. Neden acaba?  Bakın aynı benzer sorunu yaşayan İzmir`in yaklaşık 3000 nüfuslu Harmandalı Beldesi 2008 yılı içinde sorunu nasıl çözdürmüşler görselleri inceleyelim.

  2008 yılı içinde beldeye en son model standart trafo yetkililerce beldenin mahallelerine monte edilmiş. Şahsen benim saydığım 10 tane vardı.
  Aşağıdaki trafo ve yapısı ise fotoğrafta gözüken kooperatif binalarının kendi öz kaynakları ile yaptıkları trafodur.
  avatar
  siyahyoldas
  Yeni Üye
  Yeni Üye

  Mesaj Sayısı : 2
  Kayıt tarihi : 07/08/09

  Geri: Sinanpaşa İlçemizin Trafo Sorunu Yüzünden Voltajlar Canımızı Yakıyor...

  Mesaj tarafından siyahyoldas Bir Salı Ağus. 11, 2009 11:29 pm

  Hemde ne biçim canımızı yakıyor yanmayan bilgisayar kalmadı kesinlik sinanpaşada makinaların hepsi gazi oldu,işin kötü tarafı şikayeti tedaşımı yoksa belediyemi şikayet edecez.Gerçi yeni duyduğum haberlere göre Belediyenin bu iş için bi çalışma varmış yakında işallah bişeyler yaparlar.Çünkü her kezin cebine ve zamanına zarar veriyo bu.

   Forum Saati Çarş. Ara. 12, 2018 7:58 am