Sinanpaşa

03 Sinanpaşa sitemize hoşgeldiniz.
Sitemize üye olmak için kayıt ol tuşuna basınız. Üyelik aktivasyonunuzu gerçekleştirmek için mail adresinize gönderilen aktivasyon linkini tıkladıktan sonra üyeliğiniz aktif hale gelecektir. Üyelik işlemi gerçekleşirken açıklamaları lütfen dikkatli okuyunuz. aktivasyon için mail adresinize gönderilen yanlış linki tıklamayınız.

FORUMDA konu açmak isteyenler ilgiye uygun sayfada konu açabilir. Konu hakkında internet ortamına yüklenilen fotoğrafların url bağlantısını kullanarak fotoğraf paylaşabilinir. Bunların yanında video, anket vb gösterimler, yayınlar yapılabilinir.

Her Şey Güzel Sinanpaşa Bölgemizin Güzelliklerini Tanıtmak İçin....


Sinanpaşa Bölgemizin Sanal Vizyonu. Bölgesel Sinerjinin Güçlü Sesi. Tüm Hemşerilerimizin Sitesi.


  Sinanpaşa'da köy muhtarları toplandı.

  Paylaş

  TUNCAY03
  Arabulucu
  Arabulucu

  Mesaj Sayısı : 49
  Kayıt tarihi : 31/01/09

  Sinanpaşa'da köy muhtarları toplandı.

  Mesaj tarafından TUNCAY03 Bir Cuma Mayıs 29, 2009 7:52 am


  Sinanpaşa’da köy muhtarları toplandı.

  Sinanpaşa İlçesinde Köy Muhtarlarına yönelik toplantı yapıldı. Sinanpaşa öğretmenevinde yapılan toplantıda Sinanpaşa ilçesine bağlı 23 Köy Muhtarı köy..  Sinanpaşa İlçesinde Köy Muhtarlarına yönelik toplantı yapıldı. Sinanpaşa öğretmenevinde yapılan toplantıda Sinanpaşa ilçesine bağlı 23 Köy Muhtarı köylerine ait içme suyu kanalizasyon kilitli parke yol yapımı arazi yolları köy konağı ile köy ulaşım yolları ile ilgili yaşanan sorunları aktardılar. İmar ve Kentsel İyileştirme Müdürlüğü çalışanları ise konu ile ilgili neler yapıldığını ve yapılabileceğini köy muhtarlarına iletti. Toplantıya Sinanpaşa İl Genel Meclisi Üyeleri AK Parti İlçe Başkanı Mesut Tözüm İlçe Özel İdare Müdürü Nurettin Kes Köylere Hizmet Götürme Birliği Saymanı Mustafa Sayar Afyonkarahisar İl Özel İdaresi İmar ve Kentsel İyileştirme Müdürü Çiğdem Dinçer İmar ve Kentsel İyileştirme Müdürlüğünden Emin İpek Kadir Örnek ve Aykut Aka katıldı.

   Forum Saati Salı Ocak 22, 2019 4:57 am