Sinanpaşa

03 Sinanpaşa sitemize hoşgeldiniz.
Sitemize üye olmak için kayıt ol tuşuna basınız. Üyelik aktivasyonunuzu gerçekleştirmek için mail adresinize gönderilen aktivasyon linkini tıkladıktan sonra üyeliğiniz aktif hale gelecektir. Üyelik işlemi gerçekleşirken açıklamaları lütfen dikkatli okuyunuz. aktivasyon için mail adresinize gönderilen yanlış linki tıklamayınız.

FORUMDA konu açmak isteyenler ilgiye uygun sayfada konu açabilir. Konu hakkında internet ortamına yüklenilen fotoğrafların url bağlantısını kullanarak fotoğraf paylaşabilinir. Bunların yanında video, anket vb gösterimler, yayınlar yapılabilinir.

Her Şey Güzel Sinanpaşa Bölgemizin Güzelliklerini Tanıtmak İçin....


Sinanpaşa Bölgemizin Sanal Vizyonu. Bölgesel Sinerjinin Güçlü Sesi. Tüm Hemşerilerimizin Sitesi.


  Çevre Hizmetleri Birliğince yapılan çöp toplama merkezi inşaatı yapılmaya başlandı.

  Paylaş
  avatar
  Yasin_ERSÖZ
  Site Yetkilisi
  Site Yetkilisi

  Mesaj Sayısı : 252
  Yaş : 45
  Nerden : İzmir
  Kayıt tarihi : 26/01/09

  Çevre Hizmetleri Birliğince yapılan çöp toplama merkezi inşaatı yapılmaya başlandı.

  Mesaj tarafından Yasin_ERSÖZ Bir Çarş. Nis. 15, 2009 10:58 pm

  Çevre Birliği


  Çevre Hizmetleri Birliğince yapılan çöp toplama merkezi inşaatı yapılmaya başlandı.

  İlçemizin üyesi olduğu ve Belediye Başkanımız Nuri KÖSE'nin encümen üyeliği yaptığı Belediyeler Birliği tarafından Afyonkarahisar İli Susuz Kasabasında yapımı tamamlanan katı atık bertaraf tesisi inşaatı tamamlanmıştır.
  Havza bazında İlimiz dahilinde yedi adet yapılması kararlaştırılan transfer istasyonlarıdan bir tanesi İlçemiz Pirenlik mevkisinde 400.000,00 TL'lik bedelle ihalesi yapılmış ve inşaat çalışmaları hızla devam etmektedir.

  Bu çalışmalar gerçekleştiğinde çöplerimiz açık araziye atılmadığından dolayı şimdiki kötü ve sağlıksız ortamdan kurtulup daha temiz bir çevre teşkil edilecektir. Belediyemiz tarafından inşaat bitiminde çevre düzenlemesi yapılarak ağaçlandırma ve yeşil alan çalışması yapılacaktır.
  Kaynak: Sinanpasa.bel.tr

   Forum Saati Salı Ocak 22, 2019 5:13 am