Sinanpaşa

03 Sinanpaşa sitemize hoşgeldiniz.
Sitemize üye olmak için kayıt ol tuşuna basınız. Üyelik aktivasyonunuzu gerçekleştirmek için mail adresinize gönderilen aktivasyon linkini tıkladıktan sonra üyeliğiniz aktif hale gelecektir. Üyelik işlemi gerçekleşirken açıklamaları lütfen dikkatli okuyunuz. aktivasyon için mail adresinize gönderilen yanlış linki tıklamayınız.

FORUMDA konu açmak isteyenler ilgiye uygun sayfada konu açabilir. Konu hakkında internet ortamına yüklenilen fotoğrafların url bağlantısını kullanarak fotoğraf paylaşabilinir. Bunların yanında video, anket vb gösterimler, yayınlar yapılabilinir.

Her Şey Güzel Sinanpaşa Bölgemizin Güzelliklerini Tanıtmak İçin....


Sinanpaşa Bölgemizin Sanal Vizyonu. Bölgesel Sinerjinin Güçlü Sesi. Tüm Hemşerilerimizin Sitesi.


  Sinanpaşa Müftülüğü ve Kızılay ortaklaşa kan bağışı kampanyası düzenledi.

  Paylaş
  avatar
  Yasin_ERSÖZ
  Site Yetkilisi
  Site Yetkilisi

  Mesaj Sayısı : 252
  Yaş : 45
  Nerden : İzmir
  Kayıt tarihi : 26/01/09

  Sinanpaşa Müftülüğü ve Kızılay ortaklaşa kan bağışı kampanyası düzenledi.

  Mesaj tarafından Yasin_ERSÖZ Bir Salı Nis. 14, 2009 7:17 pm

  Sinanpaşa Müftülüğü ve Kızılay ortaklaşa kan bağışı kampanyası düzenledi.
  Afyonkarahisar’a bağlı Sinanpaşa ilçesinde, Peygamberimiz Hz. Muhammed’in doğumu nedeniyle kutlanan Kutlu Doğum Haftası çerçevesinde kan bağışı kampanyası düzenlendi.
  Sinanpaşa’da Kutlu Doğum Haftası nedeniyle İlçe Müftülüğü ve Kızılay’ın birlikte düzenlediği Kan Bağışı Kampanyası büyük ilgi gördü.


  Kamu çalışanları ve din görevlilerinin de kan bağışında bulunduğu kampanyada kan alma işlemi Afyonkarahisar Kızılay Kan Merkezi’nden Dr. Kubilay Akman ve ekibi tarafından yapıldı.  Dr.Akman “Türk Kızılayı Kan Bağış Merkezi Afyonkarahisar İl Merkezinde yeni kurulmuş olup, Basın Caddesinde hizmet vermeye başlamıştır. Afyonkarahisar’da kan merkezinin olmaması büyük bir eksiklikti. Kan Bağış merkezimizin açılması ile bu büyük eksiklik giderilmiştir. Kan bağış merkezine gelerek kan vermeleri için bütün Afyonkarahisar’lıların desteklerini bekliyoruz.

  Kan almadan önce bağış yapacak kişinin Tansiyonu, Kan değeri ve Ateşi ölçülüyor ve Bağış Formu doldurularak kan vermesinde sakınca bulunup bulunmadığı tespit ediliyor. Kan vermesinde sakınca bulunmayanların kanları alınarak testlerden geçiriliyor. Her hangi bir rahatsızlık ile karşılaşılması halinde kan bağışcısı ile irtibata geçilerek gerekli bilgi ve tedavi olması konusunda yönlendiriliyor.

  Kızılay Kan Bağış merkezimizin amacı; Hastaneler ile protokol imzalayıp, hasta yakınlarının hastası için kan verme ve kan arama için verdiği mücadele işlemi ile uğraşmaktan kurtarmaktır. Kan ver hediyen hayat olsun sloganı ile Afyonkarahisarlıları kan bağışı yapmaya bekliyoruz.” Dedi.  Kaynak: Sinanpasa.net

   Forum Saati Salı Ocak 22, 2019 4:22 am