Sinanpaşa

03 Sinanpaşa sitemize hoşgeldiniz.
Sitemize üye olmak için kayıt ol tuşuna basınız. Üyelik aktivasyonunuzu gerçekleştirmek için mail adresinize gönderilen aktivasyon linkini tıkladıktan sonra üyeliğiniz aktif hale gelecektir. Üyelik işlemi gerçekleşirken açıklamaları lütfen dikkatli okuyunuz. aktivasyon için mail adresinize gönderilen yanlış linki tıklamayınız.

FORUMDA konu açmak isteyenler ilgiye uygun sayfada konu açabilir. Konu hakkında internet ortamına yüklenilen fotoğrafların url bağlantısını kullanarak fotoğraf paylaşabilinir. Bunların yanında video, anket vb gösterimler, yayınlar yapılabilinir.

Her Şey Güzel Sinanpaşa Bölgemizin Güzelliklerini Tanıtmak İçin....


Sinanpaşa Bölgemizin Sanal Vizyonu. Bölgesel Sinerjinin Güçlü Sesi. Tüm Hemşerilerimizin Sitesi.


  Sinanpaşa Tapu Sicil Müdürlüğüne bayan Müdire atandı.

  Paylaş
  avatar
  Yasin_ERSÖZ
  Site Yetkilisi
  Site Yetkilisi

  Mesaj Sayısı : 252
  Yaş : 45
  Nerden : İzmir
  Kayıt tarihi : 26/01/09

  Sinanpaşa Tapu Sicil Müdürlüğüne bayan Müdire atandı.

  Mesaj tarafından Yasin_ERSÖZ Bir Salı Nis. 07, 2009 9:41 pm

  Sinanpaşa Tapu Sicil Müdürlüğünde boş bulunan Müdür kadrosuna Ayten Bigaç atandı.

  Sinanpaşa Tapu Sicil Müdürlüğüne bayan Müdire atandı.  Sinanpaşa Tapu Sicil Müdürlüğünü Vekaleten yürütmekte iken Ahmet Tekin’in emekliye ayrılması sonucu Tapu Sicil Müdürlüğü kadrosu boştu. İstanbul Kadıköy 3.Bölge Tapu Sicil Müdürlüğünde görevli Ayten Bigaç Sinanpaşa Tapu Sicil Müdürü olarak atanarak görevine başladı.

  Sinanpaşa Tapu Sicil Müdürlüğünde yeni atanan Tapu Müdiresi Ayten Bigaç ile birlikte çalışan bayan personel sayısı dörde yükseldi. İki erkek personel ile birlikte çalışan sayısı altıya ulaştı.

  Çalışan sayısının altıya yükselmesi Sinanpaşa'lıları alacakları hizmette kalite ve sürat olacağı için oldukça memnun etti.


  Kaynak: sinanpasa.net

   Forum Saati Salı Ocak 22, 2019 4:30 am